3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .

Lol Şampiyonluk S7 Ödülleri

  Ekleyen : Lolyardim         Tarih : 21/09/2017 - 13:31         Kategori : Yenilikler

Adım 1- Şampiyona Sembolleri Kazan

Peki Nasıl ?

 

Yukarı da bahsi geçen dört erdem üzerine belirlenen görevler olacak, bu görevleri turnuva boyunca yapabileceğiz. Görevler tamamlanacak Şampiyona Sembolleri kazanılacak ve özel oyun içi ödüllere ulaşabileceksiniz. Lakin görevler her zamankinden zorlu olacak, bizden demesi. Görevlerden toplam hafta da 10 kez yararlanabileceksiniz.

 

Adım 2 - Kazandığın Sembolleri Harca

 

Nasıl Harcayacağım ?

Tabi ki 2017 Şampiyona Ganimetleri ile. Şampiyona ganimetlerini 21 Eylülden finallerden bir gün sonraya dek kazanabileceğiz ve üzerimiz de 4 Aralık' a kadar duracak.

 

 

 

Adım 3 - Daha Fazla Görev

Mücadele Bileti Al !

Mücadele bileti ile mücadeleyi kızıştırabilirsiniz. 

1300 RP karşılığında Usta Şampiyona Kartı alarak 2017 Şampiyona Usta Simgesi, bir nadir cevher ve her hafta 2 ilave göreve (toplam 12 ilave görev) sahip olabilirsin. Bedel, süresi dolan görevleri göz önünde bulundurarak şampiyona boyunca 1000 RP'ye kadar inecek.

 

Adım 4 - Kostümü Satın Al, Destek Ol

Şampiyonlar Şampiyonu Ashe

 

Ashe hem esporun hem de tekli sıranın sembolleri arasına girmeyi her zaman başarmış nadir şampiyonlardan biri. Kendisi bu yıl Dünya Şampiyonası için Şampiyonlar Şampiyonu kostümünü taşıyacak.

Geçmişte de olduğu gibi Şampiyonlar Şampiyonu Ashe'ten gelen kazancın %25'i doğrudan Dünya Şampiyonası ödül havuzuna gidecek. Ayrıca bu yıl Riot, bu %25'e eşit bir miktarı üç harika hayır kurumuna bağışlayacak.

Bu kostüm her yıl Dünya Şampiyonası sırasında yeniden Mağaza'ya dönecek ama simge ve yükleme ekranı çerçevesi yalnızca bu yıl açılabilecek. Ayrıca 2017 yılı, turnuvanın ardından hatıra içerik statüsüne girecek Altın Renk ve totem görünümünü almak için en iyi şansın olacak. Renk ve totem için gereken 320 sembol sayısına, Usta Şampiyona Kartı görevlerini tamamlayarak veya 24 Eylül 21.00 - 6 Ekim 09.59 arası Hextech Sandıklarından ayrıca sembol toplayarak ulaşabilirsin.

Şampiyonlar Şampiyonu Ashe, 18 Eylül'den Dünya Şampiyonası'nın bitimini takip eden güne kadar 1350 RP karşılığında Mağaza'da olacak.

 

 

Adım 5 - Tuttuğun Takımı Temsil Et

Tabi ki 1907 Fenerbahçe !

Tuttuğun takımı temsil etmenin en iyi yolu, takımın armasını katlettiğin rakiplerin üzerlerinde dalgalandırmak. Takım simgeleri ve ifadeleri 2017 için Mağaza'ya geri dönüyor ve bu defa ifadeler kalıcı olacak! Turnuva başlangıcından 8 Ekim'e kadar en sevdiğin takımın simgesini ve ifadesini paket halinde 450 RP karşılığında açabileceksin. Ardından her bir simgeyi 250 RP (kazancın %50'si temsil edilen takımlarla paylaşılıyor) ve her bir ifadeyi 450 RP (kazancın %30'u temsil edilen takımlarla paylaşılıyor) karşılığında açabileceksin. Buna ek olarak Dünya Şampiyonası sırasında bir takımın simgesini seçtiğinde, takımın etiketi oyundaki sihirdar isminin yanına eklenecek.

2017 Dünya Şampiyonası Efsane İfade ve Simgesi de Mağaza'da yerlerini alacak. Paket ve tekli olarak aynı bedellere sahip olacaklar ve asla geri dönmeyecekler, sakın kaçırma!

 

Adım  6 - Her Şeyden Yararlan !

HATIRA, İNDİRİMLER VE KAMPANYALAR

GİZEMLİ İÇERİKLER

Gizemli İçerikler 5 Ekim saat 09.59'dan 24 Ekim saat 09.59'a kadar alınabilecek. Bunların arasında bulunan bazı şeylerse şöyle:

Gizemli Kostüm: 490 RPGizemli Şampiyon: 490 RPGizemli Sandık: 790 RP

Her bir Gizemli İçeriğin neleri kapsadığı hakkında daha fazla bilgi için böyle bir makale mevcut.

 

 

BEŞTE BEŞ VE BARON ÇALMA KAMPANYALARI

Beşte beş ve Baron çalma kampanyaları 2017 Dünya Şampiyonası için geri geliyor. Eğer bir oyuncu beşte beş yapar veya Baron'u çalarsa, bu aşamanın sonuna kadar Gizemli İçeriklerden Efsanevi ve espor kostümü kazanma şansı ikiye katlanacak. Bu ilave her defasında üzerine eklenerek aşama başına 4 kata kadar artabilecek.

 

 

 

 

ŞAMPİYONA KÜRELERİ

 

Şampiyona Küreleri 25 Ekim saat 09.59'dan 6 Kasım saat 09.59'a kadar alınabilecek.Şampiyona Küresi: 250 RP

Rasgele Kostüm Kristali

İlave İçerikler - Küre / Cevher / Hextech'e Özel Kristal

Hatıra Şampiyona Küresi: 295 RP

Rasgele Hatıra Kostüm Kristali

İlave İçerikler - Küre / Cevher / Hextech'e Özel Kristal

10'lu Şampiyona Küresi(+1 ilave Şampiyona Küresi): 2500 RP10'lu Hatıra Şampiyona Küresi(+1 ilave Hatıra Şampiyona Küresi): 2950 RP

 

 

 

ESPOR KOSTÜMLERİ

Espor kostümleri Mağaza'ya geri dönüyor. Şampiyonlar Şampiyonu, Gözüpek ve Şampiyon Takımlar kostüm serilerini 22 Eylül'den Dünya Şampiyonası'nın son günü bitene kadar alabileceksin. Buna şu paketler de dahil:

 

SKT T1 2016 PAKETİ

6 kostüm + totem görünümü içerir. Bu kostümlerden sağlanan kazancın %25'i doğrudan SKT'ye, oyunculara ve turnuva boyunca karşılaştıkları diğer LCK takımlarına gider.8420 RP(Şampiyonlarla birlikte 11203 RP – Şampiyonlar ve Totem Görünümü %50 indirimli)

 

 

 

 

ŞAMPİYONLAR ŞAMPİYONU PAKETİ

Önceki bütün Şampiyonlar Şampiyonu kostümlerimiz3410 RP(Şampiyonlarla birlikte 6625 RP)

 

 

GÖZÜPEKLER PAKETİ

 

Önceki iki Gözüpek kostümümüz1364 RP(Şampiyonlarla birlikte 2533 RP)

 

 

ROL PAKETLERİ

Eski Dünya Şampiyonlarımızı onurlandırmak adına, aralarında Fnatic, TPA, SKT T1 ve SSW'nun bulunduğu rol paketlerini %30 indirimli şekilde sunuluyor.

 

Dünya Şampiyonları Üst Koridor Paketi:2782 RP (Şampiyonlarla birlikte 5095 RP)

Dünya Şampiyonları Ormancı Paketi:2782 RP (Şampiyonlarla birlikte 5655 RP)

Dünya Şampiyonları Orta Koridor Paketi:3464 RP (Şampiyonlarla birlikte 6795 RP)

Dünya Şampiyonları Alt Koridor Paketi:2939 RP (Şampiyonlarla birlikte 5959 RP)

Dünya Şampiyonları Destek Paketi:2939 RP (Şampiyonlarla birlikte 5237 RP)

 

 

HARİTA DEKORASYONLARI

YAYIN GÜNLERİNDE VADİ'Yİ SÜSLEYEN ŞAMPİYONA DEKORLARI GÖRECEKSİN.

 

 

KİM ALIR?

''KUPAYI KİM ALIR?'' 2017 İÇİN GERİ DÖNDÜ. ESPOR BİLGİNİ ÖLÇMENİN VE ARKADAŞLARINA KARŞI YARIŞMANIN TAM SIRASI. FİKSTÜRLER 29 EYLÜL'DEKİ ÖN ELEME AŞAMASINDAN HEMEN SONRA PICKEM.TR.LOLESPORTS.COM ADRESİNDE SENİ BEKLİYOR OLACAK.

HEM GRUP HEM DE ELEME AŞAMALARINDAN ÖNCE FİKSTÜRLERİNİ DOLDURARAK ÖZEL KİM ALIR PORO SİMGELERİ, ŞAMPİYONA SEMBOLLERİ VE EĞER FİKSTÜRÜN TAMAMINI DOĞRU TAHMİN EDERSEN BÜTÜN EBEDİ KOSTÜMLERİ İÇEREN BİR SET KAZANABİLECEKSİN.

Yorum Gönder

Bu haberi yorumlamak için lütfen üye girişi yapın...

Üye Yorumları

Bu haber için henüz hiç yorum yapılmamış...

Üye Profili

Giriş Yap

Şifremi Unuttum?

Üye Değil Misiniz?

LolYardım'a üye olarak rehber paylaşabilir, video ekleyebilir, içerikleri yorumlayabilir ve arkadaş edinebilirsiniz! Ücretsiz üyelik için tıklayın!

Haftalık Rotasyon

 • Ahri
 • Chogath
 • Elise
 • Fizz
 • Garen
 • Jayce
 • Jhin
 • Nasus
 • Taric
 • Twitch
 • Velkoz
 • Volibear
 • Yorick
 • Zed
16k 

Popüler Rehberler

Son Sorulan Sorular

Haftanın Eşyası

 • Her bir efsun tipi için 1 adetle sınırlıdır.
  Çizmeleri efsunlayarak Çeviklik avantajı kazandırır.

  ÖZEL Pasif - Çeviklik: +20 Hareket Hızı

  (Aynı adı taşıyan Özel Pasifler birleşmez.)