3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Nasus Jungle Rehberi
 
8
2
Toplam Oy: 10

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Nasus\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Evet öncelikle merhaba arkadaşlar 
Nasus jungle inceden anlatıcağım size öncelikle kabiliyetlerden başlamak istiyorum.
Nasus biliyorsunuz ne kadar q stacklerse o kadar dehşet bir jungler oluyor.
Ama nasus jungle da q stacklemesi baya bi sürüyor çünkü kurtları ifritlerin hepsini teker teker kesmek insanın canını sıkar. bu yüzden cooldown verdim ve ghostun bekleme süresini azalttım cooldownlu halde bile yetişemessek daha hızlı ghostla gideriz diye.işlevsel menüsünde biraz fazla durdum. çünkü cooldown ve can çalma veriyor. nasusun oyun başlangıcından can çalması var rünlerimiz ve bunun üstüne kabiliyetlerden de gitmek istedim nede olsa ap çıkmıyoruz ad çıkmıyoruz tank çıkıyoruz. kabiliyetlerden bu kadar sıra geldi rünlere.
Rünlerde ise kırmızılara attack speed verdim. nedeni ise daha hızlı jungle temizlemek daha hızlı gang atmak.
sarılarda ise jungle herolarının olmazsa olmazı armor.
Mavilerde ise 7 adet level arttıkça gelen büyü direnci verdim. bunun sebebi hızlı jungle temizliyeceğimizden ve de lane de azda olsa exp alabileceğimiz ve farkettiyseniz kabiliyetlerde exp oranınada verildi.
2 adet cooldown ise q nın 3 saniyede bir gelmesi yerine yaptığım herşey ile 2 saniye blue buff ile 1.45 saniyeye inmesi.
Cevherlerdeki can çalma ise nasusun can çalmasını biraz daha arttırarak başarısız gank attıysak bile kendi ormanımızda ayakta durmak.

Okumak çok zahmetli gelebilir ama okuyanlar için söylüyorum okuduğunuz için teşekkür ederim.

Yorumlar