3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Solo Topun Sevimli Yaratığı Gnar
 
6
6
Toplam Oy: 12

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Gnar\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Öncelikle merhaba arkadaşlar yakın zamanda çıkmış olan sevimli Gnar şampiyonunu elimden geldiği kadar size tanıtmaya ve açıklamaya çalışçam.
 
 Gnar çok güçlü ve ani hasara (brust damage) sahip olan bir hero ve bu ani hasar ile karşınızdaki rakipleri aniden ufak süprizler yapabilirsiniz ( Garanti Nerf Gelcek !! :D ) 

 Bildiğiniz üzere Gnar düz vuruşları ve Q'sunun verdiği hasar ile hiddet  topluyor ve öfke 100 oldumu Mega Gnar'a dönüşüyor ve muazzam bir güce sahip olur. Sizin canınız az iken sizi kovalayan rakiplerinizden Hiddet biriktirip kaçarsanız hiddetiniz 100 oldumu ve Mega Gnara Dönüştünüzmü sizi kovalayanlara ufak bir süpriziniz olur :) 

 Hop / GümHop / Güm  +  GNAR!GNAR!  bu iki skill kombosu çok güçlüdür ve ikisinin de stun yeteneği vardır fakat Ultisini atarken rakibi duvara çarptırmanız lazım ancak öle stun yer , E skini normal olarak stun atıyor zaten.

 Gnar ile Lanede oynarken atarlı  ve agrasif oynamanızı tavsiye ederim ama böle oynarken lanenizde wardınızı eksik etmeyin :) Gnar ile çok rahat agrasif oynayabilirsiniz  Bumerang At / Kaya FırlatBumerang At / Kaya Fırlat  ile uzaktan dürtebilir , uzaktan dürttükçe  Hiper / GöçertHiper / Göçert  skilliniz ile hızlanabilir rahatça kaçabilir ve kite yapabilrsiniz ayrıca süpriz ganklara karşı  Hop / GümHop / Güm  skillinizi rahatlıkla kaçmak için kullanabilirsiniz.

Şuanlık rehberim bu kadar , akılıma gelen bir şey olursa eklerim veya yorumlarda bana hatırlatırsanız ekleyebilirim :) Okuduğunuz için teşekkür ederim :)

Yorumlar