3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
GNAR!
 
37
9
Toplam Oy: 46

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Gnar\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Gnar bildiğiniz gibi hem sevimli mi sevimli hem korkunç mu korkunç bir solo top şampiyonudur :) Gnar mini gnarken Bumerang At / Kaya FırlatBumerang At / Kaya Fırlat skilli ve normal vuruşlarıyla hiddet topluyor ve 100 olunca mega gnara dönüşüyor. Saldırı ve hareket hızı her ne kadar düşse de saldırı gücü ve savunması baya artıyor. Bu arada savaş içindeyken   Bumerang At / Kaya FırlatBumerang At / Kaya Fırlat skilli atıyorsanız kesinlikle kayayı yerden alın, bumerangı da yakalayın anında tekrar atabilirsiniz.   Hiper / GöçertHiper / Göçert bu skillimiz mini gnarken pasif olarak üç düz vuruş yada 3 skillden sonra can miktarının belli bir yüzdesini büyü hasarı olarak verir. Mega gnarken ise önündeki rakipleri stunlar.  Hop / GümHop / Güm skillimiz en eğlenceli skillimiz diyebilirim. Bununla mini gnarken rakibin üstünden duvarlardan minyonladan ve tarafsız canavarlardan atlayabilirsiniz. Kaçmak için mükemmel. Mega gnarken ise rakibin yada minyonun üstüne atlayınca yavaşlatıp hasar verir.  GNAR!GNAR! bu da ultimiz. TFde çok iş görür. Rakipleri duvara doğru fırlatmanız lazım ki iş görsün. Duvara çarpınca stun yiyorlar.

Şimdi önemli ve zor kombosunu vereyim. TF de Mini gnarken  Hop / GümHop / Güm ile rakibe doğru atlayın tam inerken mega gnar olacak şekilde ayarlamanız lazım. Mega Gnar olarak inince baya hasar alacaklar daha sonra  GNAR!GNAR! ile duvara fırlatın zaten stun yiyecekler TF sizde. Ama gerçekten zor bir kombo bu.

Sizi kolay eritebilecek counterlerı  Teemo Teemo  Darius Darius  Zed Zed   Riven Riven  Irelia Irelia ve  Fizz Fizz. Teemo ve darius ile başa çıkmanız çok zor olabilir ama diğer counterlarını kastırmazsanız ve ormancınızdan yardım alırsanız lanede üstünlük sağlayabilirsiniz.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Profilimde  Caitlyn Caitlyn rehberinide bulabilirsiniz, teşekkürler.


Yorumlar