3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Full Ap Full Hasar Durdurulamaz Güç Katarina...
 
27
15
Toplam Oy: 42

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Katarina\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Tekrar Merhaba Arkadaşlar..
Çoğu Kişi Katarinanın TF'ler Güçsüz Olduğunu Ultisinin Çabuk Bozulabildiğini Söyler Bu Doğrudur. Fakat Doğru Bir Takım Ve Doğru Zamanda Doğru Hareketi Yapmak Katarinayı Durdurulamaz Hale Getirir. 

Öncelilkle Katarinanın Yanında Amumu Veya Alana Stun Atan Bir Karakter Şart. Ve Gerçekten İşi Biliyorsa Katarina PENTA Bile Yazdırır.

Oyunun İlk Dakikalarında Q'u Geliştirip Kesebildiğiniz Kadar Minnion Kesip Ultiyi Bekleyin. Ulti Geldiğinde 
Q-E-W İleri Koşup Ulti Kombusunu Yapın Adam Korkup Kaçar Ve Ultinizi Bozmazsa İlk Kilinizi Aldınız.

TF'lerde Çooook Dikkatli Olun Katarina Çok Kırılgan Ve Çabuk Ölebilen Bir Karakter Ama Ona Focuslanılmazsa Gerçekten Ölümcül. TF'lerde Alan Stun Atan Yoksa Biraz Daha Geç Girmeye Çalışın. Çünkü Direk Size Focuslanacaklardır. Geç Girdiğinizde Arkadaşlarınız Ölmüş Olacak Belki Ama Karşı Takımın Çoğu Yeteneği Bekleme Süresinde Olacağından Ve Geriye Kalan Arkadaşlarınıza Foculandıklarından Direk Ortaya Dalıp Ulti Atın Eğer Ulti Bozulmazsa Büyük Bir İhtimalle Hepsi Ölür.

Katanın Pasifinide Doğru Kullanın Bir Asisit Veya Şampiyon Katledildiğinde Q-W-E Sıfırlanır Ve Ulti'nin Bekleme Süresi Neredeyse Yarıya Düşer. Çok Dİkkatli Olup Eğer Olecekseniz Hemen Kaçmaya Bakın.. Çünkü Sizin Hasarınız Olmadan Takımınızın Yenmesi Çok Zor...


İYİ OYUNLAR...

Yorumlar