3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Twiiistiiing Da Fate
 
4
3
Toplam Oy: 7

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\TwistedFate\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Merhaba yeniden! Twisted Fate ilk olarak bir mid karakteri, saldırı gücü taşıyıcı olarak da bayağı iyi oluyor. Neyse devam edelim. Early Gamede (oyun başı) farm yapmaya bakın bir de biraz az canlı bi arkadaşımız olduğu için üsse geri dönecek iken 75-150 gold daha biriktirin. Böylece ganklardan baskınlardan haberiniz olur ve tedbir alabilirsiniz. Artık oyun başı eşyalarınızı tamamladıktan sonra sonra "Bir Kart Seç" yeteneğimizin Altın Kart'ımız ile rakibinizi sersemlatip "Koz:Ölüm" ile yüksek hasarlar verebiliriz. Oyunun ortalarına doğru ulti yeteneğiniz "Kader" ile ganklar (baskın) atarak takımımıza destek olabiliriz. Eşyalara gelince Rabadon'dan sonra is tediğiniz bir yetenek gücü eşyasını alabilirsiniz. Misal Zhonya'nın Kumsaati ultiniz ile kaçışını garantilersiniz. Ormancınızdan mavi güçlendirmeyi yani Antik Golem Sorgucu'nu isteyin. Böyle "Bir Kart Seç"in Kırmızı Kart minyonları biçebilir ve "Koz:Ölüm" ile bol bol minyon alırsınız. Herkes biliyordur ki(siper alın düz mantık geliyorrr!) Minyon=Para Para=Eşya Eşya=Oyunu Kazanma İhtimalinin artması(Bakın kesin demiyorum) Oyunu Kazanmak=İP XP İP=Şampiyonlar Xp=30 lwl here i come (30um tabi ki de ) Evet rehberim bu kadar eğer okuduysanız gözlerinenize sağlık sağolun. 

Lütfen düşüncelerinizi yorum atın. Düşünceleriniz benim için önemli.  

Boom Tha Base                                                                                                                                                                                         server: Turkiye           


Yorumlar