3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
AD Nidalee Solo Top (S4)
 
8
5
Toplam Oy: 13

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Nidalee\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Arkadaşlar bildiğimiz gibi eski ap dizip tek atan  Nidalee Nidalee 'den eser yok. Fakat şimdi de ad dizip pumayla tek atan nidalee var.
Öncelikle itemlerimizi alıp hızlıca koridorumuza hareket ediyoruz. 3. çalı (rakibe yakın olan) oraya girip rakibin boş bi anını beklıyoruz. Q la mızrağı tutturuyoruz.Bizden az canla başlıyor ve daha güçlü kılıyor bu da bizi. Ardından  Pırıltı Pırıltı  çıktıktan sonra bir  Mızrak Atışı / Yere SerMızrak Atışı attıktan sonra bir düz vuruş yapıyoruz ve pumaya dönusup adama w ile atlıyoruz.Ardından  Mızrak Atışı / Yere Ser Yere Ser 
yapıyoruz ve e ile vuruyoruz.İnsan olup 1 düz vuruş yapıp Mızrak Fırlatıyoruz (Q).Combomuz bu.
 Mahvolmuş Kralın Kılıcı Mahvolmuş Kralın Kılıcı 'nın aktifini kullanmayı unutmuyoruz.Saldırı itemlerımızden sonra tank çıkıyoruz.Gang yiyebileceğimiz yerleri wardlamayı unutmayalım.Koridoru aşırı ittirmeyin.Çalılara gizlenın rakibi sarsın aniden çıkıp.Önerdiğim comboyla zaten baya vurmuş oluyorsunuz bir de üstüne tutusturumuz var.
Eğer AP bir karakter çok kasılmış ise  Çivili Zırh Çivili Zırh  yerine  Ruh Gömleği Ruh Gömleği  çıkılarbilir.

Umarım beğenmısssınızdır bu kadar :)

Yorumlar