3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Midi Tek Başına Taşıyan İnanılmaz Karma (Bilgelik Ateşi)
 
5
3
Toplam Oy: 8

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Karma\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Evet arkadaşlar eğer itemleri ve rünleri dediğim gibi yaparsanız midde kimse sizin önünüze geçemez.

(Yetenekler de bu arada çok önemlidir karma için yetenekleri de aynı verdiğim gibi yapın)

Mümkün oldukça  İçindeki Alevİçindeki Alev  skilinizi  MantraMantra  ile atmaya çalışın böylece hedefi ıskalasanız bile işine yarar ayrıca hedefi yavaşlatmınızı da sağlar

Eğer bir rakipi kovalıyorsanız (takım olarak) veya bir rakipten (takım olarak) kaçıyorsanız  MantraMantra  ile  EsinEsin  kullanın böylece hareket hızınız ve savunmanız artar.

Karmanın + Yönleri nelerdir?

***Support olarak oynansa bile midde oldukça iyi iş çıkarabilir
*** İçindeki Alevİçindeki Alev  yeteneği hedefi yavaşlatmakta böylece hedefi kolay yakalayabilirsiniz
***Yetenekleri çok yönlüdür hem hasar verir hem yavaşlatır hem korur hem de iyileştirir. (İyileştirir derken  MantraMantra  ile  Değişmez KararDeğişmez Karar  kombosu kullandığınızda iyileşirsiniz)

Karma - Yönleri ise nelerdir?

***Karmanın arada bir de olsa mana sıkıntısı olabilir bunun için lütfen  İçindeki Alevİçindeki Alev  yeteneğinizi hedefe tam tutturmaya çalışın. (Dikkat!!! hedef minyonların arkasındaysa dikkat edin her ne kadar bu yetenek alanı kapsasa da hedef minyonlar sayesinde kolay kaçabilir)

***Arada bir canımız çabuk bitebiliyor bunun için iksir almalıyız veya  EsinEsin yeteneğimiz tam zamanında kullanmalıyız.

Önemli Not!!!

***Karma  LeBlanc LeBlanc  karşısında oldukça zayıf düşebiliyor eğer middeyken karşısınzda LeBlanc varsa çok dikkatli olmalısınız. Öenmli zamanlarda ormancınızdan yardım isteyin.

***Karma karşısında  Karthus Karthus  ve  Katarina Katarina  oldukça zayıf düşmektedir. Bundan dolayı biraz agresif oynamakta fayda var. Ama sakın olaki tedbiri elden bırakmayın. Eğer onlar size karşı bir üstünlük kurarsa (ki kurmaları bana göre oldukça zordur)  EsinEsin   yeteneğiniz sizin hayatınız bunu unutmayın..


Evet Değerli Sihirdarlar  Karma Karma  Rehberimiz bu kadar eğer rehberim faydalı olduysa lütfen yorum yapınız. Devamı gelecektir...

İyi günler :)

Yorumlar