3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Veigar Tek Atan Build !
 
17
13
Toplam Oy: 30

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Veigar\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

İtemler;

-Oyun başı doran kılıcı 1 mana 1 hp potu ile başlayın.
-B atışınızda alcağınız item eğer paranız varsa Tanrıça'nın Gözyaşı Tanrıça'nın Gözyaşı  ve Şeytanî Külliyat Şeytanî Külliyat  almaya çalışın daha fazla q kasmanızı sağlayacaktır.
-İlk cıkcağınız item kesinlikle ve kesinlikle  Ölümateşi Pençesi Ölümateşi Pençesi olmalıdır

Rün;

Bekleme süresinde azalma rünlerini karşınızdaki şampiyona göre dizin. Örneğin karşınızda Ahri  varsa mühürlere bekleme süresinde azalma rünleri diziniz veya karşınızda Zed gibi bir şampiyon varsa nişanlara bekleme süresinde azalma alın. Sebebi ise  Uğursuz SaldırıUğursuz Saldırı (Q)  ne kadar hızlı dolarsa o kadar fazla yetenek kasabilirsiniz. Buda oyun sonu adc,apc gibi şampiyonlara tek atmanızı sağlayacaktır . 

Combo;

İlk  Kara DelikKara Delik  (E) skili ile sersemletin sonra  Karanlık MaddeKaranlık Madde (W) skili ile olduğu yere atın  Ölümateşi Pençesi Ölümateşi Pençesi  itemini üstüne atın  Uğursuz SaldırıUğursuz Saldırı (Q) atın  Ezeli PatlamaEzeli Patlama  (R) atın bu sayede tek atabilirsiniz.Yorumlar