3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
İnfazcı Veigar
 
5
3
Toplam Oy: 8

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Veigar\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra size veigar ile ilgili bir rehber oluşturmaya karar verdim. Çok fazla uzatmadan öncelikle veigar ın skillerini anlatmak istiyorum. Q skili arkadaşlar yetenek gücü biriktiriyor ve hatrı sayılır bir damage vuruyor. Bunuda Nasus un ki gibi düşünebilirsiniz. W skili ise işaretlenen alana karanlık madde gönderiyor minyon tamizlemek içinde oldukça kullanışlı. E skilimiz arkadaşlar benim en sevdiğim skildir. Neden diye soracak olursanız bir çok pozisyonda bize çok yardımı olmasıdır. Kaçarken çok işe yarıyor mesela :) R skili ise arkadaşlar büyük bir hasar ve rakibin yetenek gücünün bir kısmını hasar olarak veriyor.

Şimdi oyuna başladık ne yapmalıyız ? Başlangıç itemlerini alıp çıkıyoruz. Mavi/Kırmızı-daki arkadaşımız muhtemelen yardım isticektir onun ıcınde bir W skili atıp lane imize donuyoruz :) Arkadaşlar burada son vuruşları yapıp, gang gelmediği sürece 6 olana kadar atraksyona girmiyoruz. Arada rakibi ürkütmek için W atabilirsiniz. Bu arada unutmadan Q skilimiz ile son vurus yapıyoruz. Burada arkadaşlar 6 olduktan sonra rahat bir şekilde karşıdaki oyuncuyla kapışabilirsiniz. E skili ile adamı tutup W > Q kombomuzu yapıyoruz. Bu arada arkadaşlar benim öncelikle Q yu fullememin sebebi W nin cok daha fazla damge vurmasına ragmen tutturma sıkıntısı yasayacagımızdan dolayı garanti atıslar yapan bir Q muzun olması ıcındır. Buradan sonrası artık size kalmıs arkadaslar esya dizilimi aynen söylediğim gibi yaparsanız sıralaması da dahil çok güzel bir winn alırsınız benden söylemesi.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. kolay gelsin. İyi oyunlar :)

Yorumlar