3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Azir Nasıl Oynanır?
 
12
8
Toplam Oy: 20

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Azir\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Arkadaşlar bu benim ilk rehberim birkaç kusur olabilir. Onları bana söylerseniz ilerde ki rehberlerim de daha kalitelisini yapabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle Yeteneklerle başalayalım: Çoğu kişi ilk W: İleri!W: İleri! fulluyor. Bu yanlış değildir. Eğer midde sadece minyon kesip rakibi dürtmek istemiyorsanız böyle yapabilirsiniz. Fakat ilk  Q: Kumların FatihiQ: Kumların Fatihi  Fullerseniz, hem rakipleri kolayca dürtersiniz, hemde rakibe iyi bir hasar veririsiniz.Birde  Q: Kumların FatihiQ: Kumların Fatihi ile rakibi dürterken aynı zamanda rakibin minyon kesmesinide engellemiş olursunuz. Bu daha çok  Yasuo Yasuo  ve  Zed Zed gibi yakından vuran karakterlerin için etkilidir. Azir'in  Pasif: İmparatorun BuyruğuPasif: İmparatorun Buyruğu 'ndan gelen saldırı hızı sayesinde  W: İleri!W: İleri! çok hızlı bir şekilde vurur. Böylece ilk   W: İleri!W: İleri! fullemek zorunda kalmazsınız. Ultisi  R: İmparatorluk MuhafızlarıR: İmparatorluk Muhafızları  daha çok kaçmak için kullanılır. Bunu jungle da yaparsanız rakibiniz büyük ihtimalle geçemez. 

Gelelim eşya buildine: Bu arkadaş sürekli muhafız yaratarak hasar verdiği için mana ihtiyacı oluyor. Bu yüzden ilk Athene'nin Lanetli Kadehi Athene'nin Lanetli Kadehi alıyoruz. İkinci olarak Pasif: İmparatorun BuyruğuPasif: İmparatorun Buyruğu yüzünden  Nashor'un Dişi Nashor'un Dişi alıyoruz. Oldu bekleme süresi %40. Zaten daha fazla olamadığı için bot olarakta   Sihirbaz Pabuçları Sihirbaz Pabuçları alıyoruz. Arkadaş mana istediği için ve canı az olduğu için ben şahsen  Asırlık Sopa Asırlık Sopa alıyorum ama siz isterseniz  Liandry'nin Eziyeti Liandry'nin Eziyeti de çıkabilirsiniz. Daha sonra aktifi ve verdiği 120 AP için  Zhonya'nın Kumsaati Zhonya'nın Kumsaati alıyoruz. En son ise savunma olarak  Rylai'nin Kristal Asası Rylai'nin Kristal Asası alıyoruz.

Rünler ve kabiliyetler yukarıda yazığı gibi onun için her hangi birşey yazmayacağım.

Karşısında iyi olduğu şampiyonlar:
 Yasuo Yasuo 
 Nasus Nasus 
 Ryze Ryze 

Karşısında kötü olduğu şampiyonlar:
 Ziggs Ziggs 
 Zed Zed 
 Fizz Fizz 
 Xerath Xerath  

Bunun dışında başka sormak istediğiniz birşet varsa yorum olarak belirtebilirsiniz. :D

Yorumlar