3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Evelynn AD Tank / AP Tank / Hybrid (Yeni Kabiliyet Yeni Rün)
 
14
22
Toplam Oy: 36

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Evelynn\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Her şeye yeniden başlıyoruz, sağolsun riot güzel bir yama yaptı ve nerdeyse evelynn yeniden oluştu.
 
Yeteneklerinin güçlenirken hem ap hem ad kullanılıyor ve bu durum bazen akıl karıştırabiliyor. İkisinin de + ve - yönleri var fakat iş yapıyor ve ne tür bir build yapacaksınız bu size kalmış.
 
Rehberimiz Toplane içindir fakat isteyen bir jungle itemi alıp sonrasında verdiğim buildleri devam ettirebilir. Şimdi başlıyoruz.
 
Öncelikle Kabiliyet ve rün seçimi size kalmış her zaman kullandığınız o klasik ad veya ap rün ile girebilir ve gerekli eşyaları çıkabilirsiniz.
Eşyalara gelince fazla yer kaplamasın diye alt alt dizdim, ad için ne alınacağını, ap için ne alınacağını fark etmişsinizdir.
Fakat Tank eşyaları için olmazsa olmazlarımız Randuin ve Ruh Gömleğidir. Karşı full ad ise ruh gömleği yerine çivili almanızı öneririm, karşı takımda 2 ve ya 3 tane ap varsa veyahut fazla kasmış ap karakter var ise banshee ya da aklın sonunu öneririm. 
 
Lanede eğer ezileceğiniz bir şampiyon varsa doran kalkanı almak size kalmış. Ad olarak 3 olmazsa olmazımız var : Pırıltı, hırpalayan, bilgewater palası... Ap olarak : Pırıltı, Maceracının Pazubendi, Lanetli maske...
 
Vereceğim bilgiler bu kadardır aklınıza takılan soru olursa yorum atarsanız sevinirim...

Yorumlar