3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
ÖLÜ DEV SION (Yeni SION)
 
12
6
Toplam Oy: 18

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Sion\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Duruma Göre son item Hextech Hextech Silahkılıç Hextech Silahkılıç  veya  Ruh Gömleği Ruh Gömleği  olabilir. Eziyorsaniz  Hextech Silahkılıç Hextech Silahkılıç  baktınız sıkıntı var biraz defans için  Ruh Gömleği Ruh Gömleği  çıkarsınız işte. 

Oynayış a gelirsek, ilk W yu fulleyin ve minyonlar olsun rakip olsun son dokunusu W ile yapmaya calısın. Nasus un Q stack i gibi W stack layın. sonra 2. ve 3. levellerde Q sonra E açın. 6 ya kadar belki zorlanırsınız belki eşit denk bi oyun olur acele etmeyin. Sabırla oynayın. 
Kombosu: E,W,Q
Ultili Kombosu : W,R,Q,E 
Yani Mantığı şu ; Ultisiz dalacaksanız, önce rakibinizi yavaşlatın W ya basın ve Ruh Eriten i doldurmaya baslasın öbür yandan rakibinize yeterince yaklaşın ve Q ile Kırıp geçirin ve stun layın sonra bi güzel pata küte dalın.
E Skili ile Q skilinin püf noktaları var birde , onlarıda hemen anlatmaya çalışayım.
E skilini rakip minyonu normal E skilinden daha uzağa fırlatabiliyor ve uçan minyon bir rakibe degerse onu yavaslatıyor. Yani Rakip ile aranızda rakibin minyonları varsa, Uzaklıktan pek korkmayın üfleyin bi minyona gitsin :)
Q skilinin püf noktası ise; Q tam dolmadan  da bırakablirsiniz. Q yu damarına kadar fullemeden de kullanabilirsiniz. Bu sizin şöyle işinize yarar. Rakibi Q nun etki alanında yakaladınız aç gözlülük etmeyin, Rakip kacacak gibiyse Q dolana kadar bırakın Q yu illa stunlamanız şart degil. Tam dolmadan vursanız bile rakibi en azından yavaşlatıyorsunuz. Tamamen Kaçırmaktansa Yavaşlatmak herzaman iyidir :)
He birde R yi en az 2 kişi üstüne kullanın yada cok zor kaldıgınızda kacmak için.

Yorumlar