3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Ölü Dev Sion Tank Build !
 
7
2
Toplam Oy: 9

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Sion\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

evet arkadaşlar öncelikle 2. rehberime hoşgeldiniz.bugün sevdiğim bir şampiyon alon  Sion Sion u tanıtmak istedim.başta skillerine göz atalım

 Acı YokAcı Yok (yeni gelen güncellemeyle)Ölümün Görkemi: Sion savaşta katledilirse kendini yeniden canlandırır ama can değeri yeniden canlandığı süre esnasında azalır
Bu halde hareket edip saldırabilir.0 can çalma kazanır saldırıları aşırı hızlıdır ve isabet halinde hedefin azami can değerinin u kadarını fazladan hasar olarak verir.Canavarlara karşı en fazla 75 ilave hasar verir.
 Ölüm BakışıÖlüm Bakışı(Kırıp Geçir): Sion önündeki bir alanda güçlü bir vuruş yapmak için hazırlanır,hazırlanması bittiğinde vuruşu rakiplere hasar verir.Hazırlanmaya yeteri kadar zaman ayırırsa,isabet alan rakipler ayrıca havaya savrulur ve sersemler eğer tam doldurmazsanız rakibe hasar verir ve onu yavaşlatır.
 Ölümün ŞefkatiÖlümün Şefkati(Ruh Eriten): Sion kendisini bir kalkanla korumaya alır ve 2 saniye sonra tekrar gerçekleştirerek etrafındaki rakiplere büyü hasarı verebilir.
 Öfke NöbetiÖfke Nöbeti(İnfazcının Kükremesi): Sionun ateşlediği kısa menzilli bir şok dalgası isabet ettiği ilk hedefe hasar verir ve onu yavaşlatır.Şok dalgası bir minyon yada canavara isabet ederse isabet ettiği birim geriye savrularak,içinden geçtiği tüm rakiplere hasar verir ve onları yavaşlatır.
 YamyamlıkYamyamlık(Durdurulamaz Hücum): Sion bir yere hücum eder ve zamanla hızını arttırır.Fare imlecinin konumu aracılığıyla hücum ettiği yönü bir miktar değiştirebilir.Bir rakibe çarptığında ona hasar verir ve hucüm ettiği mesafeye bağlı olarak havaya savrulur.Sion bu yeteneğini tekrar etkinleştirerek hücum durdurur ve durduğu yere vurur.
Sionun skilleri bunlardır sion diğer herolara göre Q skili çok daha fazla vurur.bunu yani yarım doldursanız bile adamı sersemletiyor.W skili ise minyon kesmek yada rakipi dürtmek için ideal bir yetenekdir 1. lvde w skiline verip rakibin hem minyon kasmasını önleyip hemde kendiniz minyon kasabilirsiniz.E skili ise 3. lvde verirsiniz bunu kullanacağınız vakti iyi düşünün Sionun kombosu zate e skliyle başlar kombosu: E-W-Q dur yani mesela neden vakti iyi düşünün dedim çünkü mesela  Zed Zed siz E attıktan sonra Q atma aşamasına geçtiğinizde sizin arkanıza gölge atıp rahatça Q yeteneğinizden kurtulur ve çok ağır hasar alıp B atmak zorunda kalabilirsiniz.Eğer Ultili bi combo yapmak istiyorsanız oda şudur sakın bunu adamın dibinde atiyim yada ormanda atim demeyin adamın dibinde atarsanzı hiçbirşey olmaz ormanda atarsanız bu sefer duvara kafa atarsınız. Diyelim ki jungle niz yardıma geldi sonra siz kule altınızda durun ki adam sizin U attığınızı görmesin sonra şu komboyu uygulayın. R-W-E-Q zaten adama çarptığınızda sadece Q atmanız yeterli olucaktır.Yada şöyle yaparsınız adam sizin kulenize mi saldırıyor Aç U yu yardır basenin ordan o adama bi kafa attığınızda o adam kule vuruşundanda dolayı elinizden asla kurtulamaz.Team Fightlerde İse yine aynı komboyu uygulicaksınız R-W-E-Q zate 5 inede tutturursanız bu ultiyi ama çok zor. bi Q attnızıda hepsi sersemletme yiyeceği için takımınızda rakiplerin işini kolayca bitiricektir. bir de şey var karşı jungle size gang attı ve çok ağır hasar aldınız çeyrek canınız kaldı hemen U atıp ordan uzaklaşabilirsiniz aman dikkat edin kaçarken kulenize yada herhangi bi duvara çarpmayın.Ve şu var ben bu rünleri iyicene tank olun yatmayın diye koydum ama siz klasik ad rünleride girebilirsiniz farketmez.Sion rehberim burda bitiyor umarım 2. rehberimi beğenmişsinizdir.İyi Oyunlar Oy Vermeyi Unutmayın ! :)

Yorumlar