3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Lucian - İnfazcı
 
28
12
Toplam Oy: 40

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Lucian\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

  Merhaba sevgili lolyardim.com takipçileri bugün size ana rolü SGT(Saldırı Gücü Taşıyıcısı) olan biri olarak en sevdiğim SGT'lerden biri olan Lucian'ı tanıtacağım.
  
  Lucian bildiğiniz gibi Corki,Ezreal benzeri bir SGT. Yani Lucian oynarken saldırı hızından ziyade saldırı gücüne önem vermelisiniz. Ana eşyanız kesinlikle Üçlü Kuvvet. Fakat üstte yazdığım SGT'ler gibi ilk olarak Üçlü Kuvvet çıkarsanız hasar konusunda geri kalırsınız ve koridor safhasında aşırı zorlanırsınız. Bu sebeple ilk item olarak Kanasusamış çıkıyoruz. Lucian'ın pasifinden dolayı belirli bir combosu var. Yapmanız gereken her yetenek kullandıktan sonra rakibe 1 adet düz vuruş yapmanız. Bu sayede pasifinden gelen hasar artışıyla hem yeteri kadar hasar vermiş hemde fazla mana kullanmamış olursunuz. 

  Kanasusamış ve Üçlü Kuvvet bitirdikten sonraki eşya diziliminiz tamamiyle oyun gidişatına göre olmalıdır. Karşı takımda aşırı kasılmış bir YGT(Yetenek Gücü Taşıyıcısı) varsa Koruyucu Melek yerine Ruh Gömleği  alınabilir. Benim tavsiyem Kanasusamış ve Üçlü Kuvvet bitirdikten sonra eğer iyi durumdaysanız hemen Ebedi Kılıç bitirin fakat ortalama bir durumdaysanız, koridor aşaması eşit gidiyorsa Son Fısıltı bitirin. Bu sayede hem yeterli hasarı verirsiniz hemde erken safhada etkinizi arttırmış olursunuz.

  Hepinize iyi eğlenceler..

Yorumlar