3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Kaderin Mızrağımın Ucunda ! Kalista Rehberi
 
12
8
Toplam Oy: 20

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Kalista\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

 Pasif: Üstün DengePasif: Üstün Denge   Öncelikle lanenimize gider gitmez supportumuzla pasifimiz sayesinde bağlanıyoruz.Dikkat Dikkat ! Dükkancıdan özel itemimizi almayı unutmayalım.Pasifimiz bazı yeteneklerimize ve ruh eşimizle eş zamanlı saldırılarımıza bir takım eklentiler sağlıyor.

 Q: DeliciQ: Delici   Arkadaşlar eski nidalee mızraklarını hatırlayın, bu yeteneğimizin o kadar can acıtıyor dersem mübalağa yapmış olurum ama bir deneyin benden söylemesi :D . Bu yeteneğimiz saldırı gücü oranımızdan direk etkileniyor bilginize.

 W: GözcüW: Gözcü   Uyum çok önemli ! Bu yeteneğimiz supportumuzla eş zamanlı saldırılarımıza bonus hasar ekliyor bu yüzden dürtme potansiyeli olan supportlar seçmenizde fayda var.Aktif kullanmamız lane güvenliğimiz adına faydalı bir nevi Ashe :D

 E: Ciğerini SökE: Ciğerini Sök  Bu skilimiz normal saldırılarımızla rakiplerimiz üzerinde spamleniyor aktif kullandığımızda twitchde olduğu gibi rakip hasar alıp bir miktar yavaşlıyor.

 R: Ecelin ÇağrısıR: Ecelin Çağrısı   Geldik dananın kuyruğunun koptuğu yere. Uygun yerde kullandığınız ulti geride olduğunuz lanede bile size kill getirecek, sit and relax :DKABİLİYETLER VE RÜNLER

Arkadaşlar kabiliyet ve rün seçimini daha önceki rehberimde belirttiğim gibi tamamen kişi tercihine bırakıyorum ve aksi durumları hiç mi hiç tasvip etmiyorum.Unutmayın bu iki seçim tamamen sizin oyun tarzınızla alakalıdır.Gidip Kalistacığıma ap kasmayın aman ha! :D1)Kalista range olarak ortalama bir şampiyon bu da hasar takaslarında bizi biraz zorlaya bilir.Rakibinizin son vuruşla meşkul olduğu anı kollasanız iyi edersiniz.

2)Bu şampiyonun can alıcı noktası otomatik saldırı yaptıktan sonra konum değiştirmesi bir tavşan edasıyla sağa solo zıplayın skillleri dodgelayın :D.

3)Supportunuzdan w skilinizi ortak kullanmak için daha aktif olmasını rica edin.

4)Yanınıza alan etkili destek oyuncuları aldırmaya çalışın.


Devamı gelecektir...

Yorumlar