3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Solo Top'un Canavarı. (AP)
 
17
12
Toplam Oy: 29

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Chogath\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Merhaba Arkadaşlar Bu Benim İlk Rehberim. Yanlışlarım Çok Olabilir. Bugün  Cho'Gath Cho'Gath  Rehberi İle Karşınızdayım Umarım İşinize Yarar.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Öncelikle Şunu Söyleyeyim Bu Başlıktanda Anlaşılacağı gibi ability power  Cho'Gath Cho'Gath  rehberi yani tank rehberi değil. 

 Cho'Gath Cho'Gath 'a Ap kasılınca Bence tank'tan daha faydalı oluyor, neredeyse tekliyoruz ve zaten full ap buildi değil arada tank itemide var.

Yeteneklerine Bakacak Olursak:

 EtoburEtobur: Bir Birim Katledince Canımız yenileniyor ve bu yenilenmeye  Ruh Gömleği Ruh Gömleği  Çok faydalı Oluyor. Canımızın Yenilenme Oranını Artırıyor Ve buda bizim için çok önemli bir şey. 

 Kazıklı ZeminKazıklı Zemin: Yerden Kazıklar Çıkmasını Sağlar Ve Bu kazıklar rakibe büyü hasarı verir ve hareket hızında azalma sağlar.  Yasuo Yasuo  ile Kombo rahatça yapılabilir.

 Yabani ÇığlıkYabani Çığlık: Hiçlik canavarımız çığlık atarak rakibe büyü hasarı verir ve rakipleri susturur. Bu bizim 1 vs 1 De çok işimize yarar. Team Fight'te gerçekten Çok iyi iş Yapabilecek Bir Yetenek.

 Cani DikenlerCani Dikenler: Her Vuruşta dikenler atar Ve büyü hasarı verir. Ziyafet aldıkçada Dikenlerin menzili uzar.
 
 ZiyafetZiyafet: Canavarımız Şampiyonları, canavarları ve minyonları yer. Eğer  ZiyafetZiyafet 'i attığımız kişi Ölürse 1 yük kazanırız. yükleri en fazla 6 kez biriktirebilirsiniz. Her Bir Yükte Size Can Sağlıyacaktır Ve Boyunuz Büyüyecektir. Hayvan  Sion Sion 'dan Uzun Olucaksınız. 


Rünlere Bakıcak Olursak:

 +0,87 Büyü Nüfuzu+0,87 Büyü Nüfuzu : Bu Rünüzümüz Çok işimize yarayacak. Rakibimizin Büyü Direncini Azaltacak. Yani Yeteneklerimizin Daha fazla vurmasını sağlayacak.

 +1 zırh+1 zırh : Karşımızda Attack damage olan Bir Şampiyon varsa buda elbette çok işimize yaracak. rakibin saldırısından daha az hasar almamızı sağlayacak.

 +1,19 yetenek gücü+1,19 yetenek gücü : Bu Rünümüz Bize Ability Power Takviyesi Yapıcak Ve Bizim Canavar'ımızın Yeteneklerini Daha güçlü hale getiricek. 

 +4,95 yetenek gücü+4,95 yetenek gücü : Bu Ründe Nişan'dakilerde olduğu Gibi Bize Ability power takviyesi sağlayacak.


Eşyalara Bakacak Olursak:

 Asırlık Sopa Asırlık Sopa : Bize Hem can Hem Mana Ve Hemde Ability power Takviyesi Sağlayacak. 

 Rabadon'un Şapkası Rabadon'un Şapkası : Bize Bol miktarda Ability power Takviyesi sağlayacak. 

 Sihirbaz Pabuçları Sihirbaz Pabuçları : Bize Büyü Nüfuzu Sağlayacak.

 Ruh Gömleği Ruh Gömleği :Bize Can Ve büyü direnci verecek.

 Rylai'nin Kristal Asası Rylai'nin Kristal Asası : Bize Can ve Ability Power Verecek.

 Zhonya'nın Kumsaati Zhonya'nın Kumsaati : Bu Biraz Saçma Gelebilir Ama Bunu Zırhı İçin ve Ability Poweri için tercih ediyoruz. Bunun Yerine  Warmog'un Zırhı Warmog'un Zırhı  Veya başka bir item alabilirdik. ama ben bunu tercih ettim.

 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Güçlü Canavarımız  Cho'Gath Cho'Gath 'ın Karşısında Güçlü Olanlar: Warwick, Vayne, Kog'Maw, Kayle, Jax, Garen, Renekton, Aatrox, Xin Zhao, Fizz.


Güçlü Canavarımız  Cho'Gath Cho'Gath 'ın Karşısında Zayıf Olanlar: Yorick, Malphite, Katarina, Darius, Diana, Master Yi, Pantheon, Teemo, Jayce, Akali.


Arkadaşlar Bu Zayıf Ve Güçlü olanları LOLTURKBot'tan aldım kusura bakmayın :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Rehberimin Sonunda Geldik Arkadaşlar Yorumlarınızı Eksik Etmeyin Umarım İşinize Yaramıştır İyi Günler , İyi Oyunlar...

Yorumlar