3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Lucian Rehberi 2015
 
15
7
Toplam Oy: 22

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Lucian\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

 Lucian Uzaktan yetenekleri ve kritik vuruşlarıyla çok hasar verebilen Lucian E yeteneği ile  Blitzcrank Blitzcrank  Caitlyn Caitlyn  Jinx Jinx  Morgana Morgana v.b şampiyonların yeteneklerinden kolayca kaçabilir Q yeteneği ile uzaktaki rakiplere hasar verebilir W yeteneği ile işaretlediği rakiplere saldırırsa hareket hızı artar R yeteneği ile de rakiplerine uzak bir mesafeden hasar verebilir saldırı hızınız ne kadar fazlaysa süresi o kadar artar ve en önemli olan pasifi her yetenek kullandığında 2 vuruş yapar ve 2. vuruşu 50-75% azaltılmış hasar verir

 Lucian Lucian'ın ultisi   Draven Draven  Vayne Vayne  v.b sersemleten, savuran yetenekler bozabilir ultinizi bunu düşünerek kullanın

 Lucian Lucian ve Braum Braum  iyi bir combo yapabilir braum pasifi ve lucian'ın pasifi birleştirilirse alt koridorda ve takım savaşlarında iyi iş çıkarabilirler.

 Lucian Lucian E yeteneğini saklamanızı tavsiye ederim pasifim 2 vuruş yapsın diye atmayın çünkü E yeteneğiniz çok önemli sizin kaçma ve kovalama yeteneğiniz.

Gelelim itemlerimize  Ebedi Kılıç Ebedi Kılıç  çıkmamızın sebebi minyonlara son vuruş yapmak ve saldırı gücünden geride kalmamak.

 Savaşçı Çizmeleri Savaşçı Çizmeleri  her adcye çıkıldığı gibi Lucian'da Savaşçı çizmesi çıkıyor. (Corki Çıkmıyormuş) :)

 Statikk Hançer Statikk Hançer minyonlara son vuruşumuzu kolaylaştırmak ve takım arkadaşlarımız tarafından ks yememek için çıkıyoruz

 Youmuu'nun Hayaletkılıcı Youmuu'nun Hayaletkılıcı Lucian'ın en önemli eşyası denilebilecek bir item +30 saldırı gücü %10 bekleme süresinde azalma %15 kritik vuruş ihtimali ve +20 zırh delme verir ve Lucian için önemli olan aktifi +%20 hareket hızı ve +%40 saldırı hızı verir youmumu aktifini kullandıktan sonra ultinizi atarsanız ultiniz büyük oranda güçlenecektir (bunu sakın unutmayın!)

 Kanasusamış Kanasusamış saldırı gücünü ve can çalmayı arttırdığı için adcler için vazgeçilmez bir itemdir

 Koruyucu Melek Koruyucu Melek artık çok hasar verebiliyorsunuz ama bir sorun var sizinle beraber rakip suikastcilerde güçlendi bu yüzden bu itemi çıkıyoruz.

Rehberim Buraya kadar umarım beğenmişsinizdir.  :)


Yorumlar