3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Orta koridor Mid Karma Build
 
16
5
Toplam Oy: 21

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Karma\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Merhaba arkadaşlar,  Karma Karma son dönem Türkiye sunucusunda bir anda adeta parladı. Daha öncelerde gerçekten bir oyunda gerek destek gerek orta koridor için  Karma Karma yı aldığım zaman insanların bilinçsizliğinden hakarete varan tepkiler alınmaktaydı.

Kısaca erken oyundan bahsedeyimi,
 Karma Karma 1. seviyede daha  Mantra Mantra  yeteneği ile doğuyor ve bu inanılmaz bir avantaj. Karşınızda eğer  Gragas Gragas   Katarina Katarina   Lux Lux  gibi erken seviyelerde kırılgan şampiyonlar varsa sonuna kadar ittirin ve rakibi rahatsız edin. 

 Eğer Karma Karma ile oynuyorsanız oyunun çok fazla uzamaması gerekiyor çünkü ileri oyunda pek fazla etkili olamayan bir şampiyondur.

Kullandığım Combolar bu şekilde;
Eğer koridorda 1 vs 1 ise,
Ultimizi  Mantra Mantra  açtıktan sonra Q  Güçlenen Ateş Güçlenen Ateş  ile alana yeteneği kullanarak rakibi yavaşlatıyoruz. Daha rakip ne olduğunu anlamadan W   İçindeki Alev İçindeki Alev  ile rakibi yakalıyoruz. Rakip büyük ihtimal ile Işınlanması (flash) kullanacak bu durumda E  Esin Esin  ile kendinizi hızlandırıp yetişin. Bu arada Q  Güçlenen Ateş Güçlenen Ateş tekrar açılmış olacak bununla vurun ve hanenize bir kill yazdırın.

Eğer takım savaşındaysak,
 Ultiyi  Mantra Mantra açıp rakiplerin toplandığı alana Q  Güçlenen Ateş Güçlenen Ateş atın. Rakip takımda duruma göre tanka veya saldırı gücü taşıyıcısına W  İçindeki Alev İçindeki Alev  atın ki kilitlensin. Eğer ölmeye yakın bir takım arkadaşınız varsa ona  Esin Esin atın ki vereceğiniz bariyer ile kaçabilme şansı olsun.


Rehberim bu şekilde eğer rehber hakkındaki fikirlenizi paylaşırsanız sevinirim.

Yorumlar