3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Tek Atan Jinx Penta Garantili !
 
14
20
Toplam Oy: 34

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Jinx\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Arkadaşlar fazla ofansif geldiyse canbiçen yerine koruyucu melek alabilirsiniz.


Artıları ;

+ Kolay farm yapabilme.

+ Rakibi rahatsız edebilme.

+ Düzgün nişan alındığında ultisi inanılmaz hasar veriyor.

+ Stun (dondurabilme )
Eksileri ;

- Şampiyona tamamen hükmetmek zaman alacak gibi görünüyor
- Kaçmak için bir özelliği yok. Olası bir tehlikede kaçabilmek tamamen şahsi yeteneklere bağlı.
- Erken oyunda mana sıkıntısı çekiliyor.
- Kısa menzilliYetenekleri ;
 Ay çok heycanlı ( Pasif) : Jinx in hasar verdiği kule veya rakip bir şampiyon üç saniye içerisinde yıkılr veya öldürülürse, Jinx sonraki dört saniyede kendi hızına ilave olarak 5 hareket hızı kazanır.

Değiştir :Jinx makinelisi Dan Dan ve roketatarı Kılçık arasında geçiş yaparak normal saldırılarına farklı özellikler kazandırır. Dan Dan'la yapılan saldırılar Saldırı Hızı verirken, Kılçık'la yapılan saldırılar alan etkili hasar ve menzil artışı sağlar.

Jinx silah değiştirir;

Roketatar:

 Normal saldırılar, Jinx'in hedefine ve çevresindeki tüm rakiplere 0 hasar verir, menzilleri 75/100/125/150/175 artar ve mana eksiltirler.

Makineli:
 Normal saldırılar 2,5 saniyeliğine ilave Saldırı Hızı verir; bu etki 3 kereye ve toplam %50/70/90/110/130 bonusa kadar birikir. Yükler teker teker eksilir ve Jinx'e sadece Roketatar'a geçtikten sonra yaptığı ilk saldırıda yarar sağlar.

Patlangaç! :
Jinx'in bir hat üzerinde attığı bombalı kapanlar, 5 saniye sonra patlayarak rakipleri ateşe verir. Patlangaçlar, üzerlerinden geçen rakip şampiyonları yere mıhlar.  

Manyak Güçlü Ölüm Roketi :
Jinx'in ateşlediği süper roket harita boyunca yol alırken hasar elde eder. Roket bir rakip şampiyona çarptığında patlayarak ona ve çevredeki rakiplere eksik can değerlerine göre hasar verir.  Öncelikle Jinx i bende sizler gibi yeni keşfediyorum ve şuan için bu rehberi oluşturabildim. Ama şuana kadar Jinx ile inanılmaz bir zevk aldım. İki silahla oynamanın neresı sıkıcı olabilirki :) ? Jinx ile bir kaç hafta / gün oynadıktan sonra vakit bulursam daha detaylı bir Jinx rehber yapacağım ama şimdilik en azından neler acağınız belli.Yorumlar