3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Sion AD dal dal gitmiyor
 
16
8
Toplam Oy: 24

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Sion\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Merhaba arkadaşlar,
Evet Sion adlı şampiyonumuzun rehberiyle karşınızdayım.  Sion Sion AP kasılabilen bir şampiyon, öyle de bayağı zevkli oluyor  Ölüm Bakışı Ölüm Bakışı o kadar çok hasar veriyor ki AP kasınca, neyse ama biz ad build yapıyoruz. Sion bildiğiniz gibi oldukça uzun süredir ligde olan bir şampiyon, fakat son günlerde pek ciddiye alınmıyor. Ama  Yamyamlık Yamyamlık ile  Kanasusamış Kanasusamış  birleşince 0-5
gibi ciddi can çalma değerleri oluyor. Yani saldırı gücünün tamamı +%75 fazlasını vurarak can olarak geri alıyorsunuz. 

Sion çoğunlukla Fizz, Teemo, Lulu gibi squishy (az canlı) şampiyonları bayağı rahat counterlıyor. Sion'un en sevdiğim yanı size baskına gelen ormancı ile koridorunuzda şampiyonu olası bir baskında-kesebiliyorsunuz.   Vahşi Hydra (Sadece Yakın Dövüş) ile minyonları çok rahat biçip yüksek farmlar alabiliyorsunuz. Artı olarak Öfke Nöbeti Öfke Nöbeti her vuruşta canımızı azaltıyor ama can çalmamız bunu telafi ediyor onun için sorun yok.
Oyun  başında iki  Hayalet Dansçı Hayalet Dansçı ve  Kanasusamış Kanasusamış  kasana kadar biraz sorunlu olabiliyor. O zaman da  Ölüm Bakışı Ölüm Bakışı ile sersemletip  Ölümün Şefkati Ölümün Şefkati ile hasarı absorbe edebilirsiniz. 

Yorumlar