3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Tek atan miss fortune penta garantili
 
9
3
Toplam Oy: 12

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\MissFortune\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Bu benim ilk rehberim hatalarım varsa kusura bakmayın eleştiriye açığım varsa bi hatam kusurum yorum kısmına yazın daha sonraki rehberlerimde yapmamaya çalışırım.

miss fortune la ilgili bilinmesi gereken ilk şey  koridor safhasında  Çifte VuruşÇifte Vuruş yeteneğini direk rakibe atmamaya çalışın. Minyonlardan sektirmeye çalışın bu sayede hem daha rahat farm yaparsınız hem de yeteneğinizin gücünü 2 katına çıkarmış olursunuz.

 Kurşun YağmuruKurşun Yağmuru yeteneğiniz çok fazla gerekmedikçe kullanmamaya çalışın çok mana harcadığı için ilk seviyelerde mana sıkıntısı yaşarsınız. Kurşun YağmuruKurşun Yağmuru yeteneğinizi zor durumda kalırsanız kaçmak için kullanın. Kurşun YağmuruKurşun Yağmuru rakibi yakalamak için bir yöntem olsada  Çifte VuruşÇifte Vuruş yeteneğiniz sayesin de az canla kaçan bi rakibi karşınızdan gelen bir minyon dalgasının sonunda ki minyondan sektirerek kill alabilirsiniz bu yöntem bazen  Kurşun YağmuruKurşun Yağmuru yeteneğinizden daha etkili oluyor.

 Mermi ManyağıMermi Manyağı yeteneğinizi kullanmadan önce ultiniz boza bilecek olası şampiyonlara dikkat ultisi çok kolay bozulabiliyor karşınızda Malphite Malphite  Morgana Morgana  Nami Nami  Braum Braum gibi şampiyonlar varsa özellikle dikkat edin  Mermi ManyağıMermi Manyağı yeteneğinizi bozmayacakları şekilde atmaya çalışın.

 Hileli AtışHileli Atış yeteneğinizi açmadan savaşa girmeyin ayrıca bu yetenek rakibin can yenilememsinide %50 düşürür ve saldırı hızı verir.

 Miss Fortune Miss Fortune oyunun ilk safhalarında çok güçlü olduğu kadar ayrı zaman da çok kırılgandır bu yüzden supporttunuz yanınızda yoksa koridorunuzu kesinlikle ittirmeyin yada fazla açılmayın.

 Miss Fortune Miss Fortune oynarken yanınızda  Morgana Morgana  Nami Nami  Blitzcrank Blitzcrank  Sona Sona  Thresh Thresh gibi şampiyonlar olursa daha etkili kullanırsınız.

Takım savaşlarında  Mermi ManyağıMermi Manyağı yeteneği çok kolay bozulduğu için ultiyi atmadan önce olabildiğince geride kalın ve güvende olduktan sonra takım savaşı başladığı anda  Mermi ManyağıMermi Manyağı yeteneğinizi kullanın.Bu sayede kill almasanız  bile takımınıza skor kazandırırsınız.

Son olarak rakibinizi rahat bir şekilde eziyor sanız.  Savaşçı Çizmeleri Savaşçı Çizmeleri satıp yerine  Runaan'ın Kasırgası (Menzilli) Runaan'ın Kasırgası (Menzilli) alabilirsiniz bu sayede koridorları rahatça ittire bilirsiniz. Hatta oyunun son safhalarında tek başınıza baron bile alabilirsiniz bu sizi tercihinize kalmış.
Yorumlar