3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
İrelia - Bıçakların Hüznü
 
17
10
Toplam Oy: 27

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Irelia\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Merhaba sevgili lolyardim.com okurları sıradaki rehberimde size  Irelia Irelia  hakkında elimden geldiği kadar yardımcı olacağım. Bildiğiniz gibi Irelia Irelia  yüksek dürtme potansiyeli ve  Hiten StiliHiten Stili  skili sayesinde gelen can yenilemesiyle üst koridor oyuncularının korkulu rüyalarından birisi. Fakat  Irelia Irelia  oynarken karşınıza  Jax JaxOlaf Olaf  ve  Renekton Renekton  gelirse biraz daha dikkatli oynamanız gerekebilir. Buna karşılık olarak karşınıza  Zed ZedJayce Jayce  Diana Diana  ve  Gangplank Gangplank  gibi şampiyonlar gerekirse sürekli baskın bir şekilde oynayabilirsiniz.

 Irelia Irelia  ile oyun başında genelde tercih ettiğim item hem damage açısından hemde normal atak başına verdiği 5 can açısından çok işime yarayan  Doran'ın Kılıcı Doran'ın Kılıcı  tercih ediyorum. Bunun sebebi  Hiten StiliHiten Stili skili ile muhteşem uyumlu bir item olması. Yanına tercihen  Can İksiri Can İksiri  veya  Mana İksiri Mana İksiri  alınabilir.

İlk dönüşte bitirdiğim eşya genelde  Ağırkan Ağırkan oluyor. Çünkü oyunun başları için hem iyi bir hasar kaynağı hemde iyi bir can kaynağı. Üstelik tamamlayıp  Üçlü Kuvvet Üçlü Kuvvet  yaptıktan sonra gerçekten rakiplerinize kan kusturuyorsunuz.  Ağırkan Ağırkan  aldıktan sonra genelde yanına  Sürat Çizmesi Sürat Çizmesi  ve üçer tane   Can İksiri Can İksiri  ve  Mana İksiri Mana İksiri  alıyorum. Çünkü bir dahaki dönüşte  Üçlü Kuvvet Üçlü Kuvvet  bitirmemiz gerekiyor.


Oyunun ortalarına doğru base attığınızda kesinlikle bitirmeniz gereken eşya  Üçlü Kuvvet Üçlü Kuvvet  eğer koridorda fazla kalıp iyi altın kastıysanız kesinlikle yanında  Vampirî Asa Vampirî Asa  ve  Merkür'ün Adımları Merkür'ün Adımları  almanızı tavsiye ederim. Emin olun artık sizi gören yolunu değiştirecektir. :)

Oyun sonunda  Efsun: Sığınak Efsun: Sığınak  ,  Üçlü Kuvvet Üçlü Kuvvet  ,  Mahvolmuş Kralın Kılıcı Mahvolmuş Kralın Kılıcı  ,  Randuin'in Alâmeti Randuin'in Alâmeti  ,  Ruh Gömleği Ruh Gömleği  ve  Koruyucu Melek Koruyucu Melek  bitirdiyseniz ölümsüzlüğünüzü ilan edebilirsiniz. Emin olun bu rehberi uygulayan bir  Irelia Irelia  ile karşılaşmak istemezsiniz :). Hepinize iyi oyunlar.


Adalet Meydanlarında Görüşmek Üzere.
Caulfields.

Yorumlar