3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Thresh
 
16
5
Toplam Oy: 21

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Thresh\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

  Derisini YüzDerisini Yüz   Gösterdiğim eşya dizilimi erken oyunda agresif ve oyun sonuna doğru daha tanky olmak isteyen oyuncular içidir.İlk E yi geliştiriyorum çünkü E si biriktiğinde karşı takımın Saldırı Gücü Taşıyıcısına(SGT) vurduğunuz ilk saldırı fazladan hasar veriyor ve bu onu erken bir vakitte kendi merkezine gönderip minyon ve tecrübe puanı almasını engelliyor.
   Ayrıca tutuşturla giriyorum çünkü gelen baskınlardan SGT nizi korumak için oldukça fazla kitle kontrol yeteneğiniz var.Bu yüzden alt koridorda 2 vs 2 savaşlarda SGT nizin daha rahat skor alması için tutuşturu atmanız daha garanti olur.Ama skor sizde de kalabilir :). 
 +2,25 saldırı gücü+2,25 saldırı gücü  +0,95 saldırı gücü+0,95 saldırı gücü Bu rünlerle giriyorum çünkü karşıdaki SGT yi dürtmeyi ve ona hasar vermeyi seviyorum.Yetenek gücü rünleri ile girmem saçma olur çünkü Thresh'in pasifinden dolayı kazandığınız bir yetenek gücü var.

Birkaç Tavsiye :)
Eğer Q yeteneğini tutturduğunuzda rakip size yakınise üstüne atlamadan arkanızı dönüp E attığınızda size yaklaşıp yavaşlama etkisini üzerine alacaktır. Bu pozisyonunuzu korumaya yardımcı olur. 
Q yeteneğinizi atarken rakibin gidiş yoluna doğru atmaya özen gösterin çünkü rakipsizin Qnuzdan kaçmaya çalışacaktır koşu yoluna atarsanız kaçarken size yakalanacaktır:)
Bazen sıçra ve Q kombosu çok işe yarayabilir adam sizden sıçra ile kaçtıktan sonra sizde sıçra atıp rakibi yakalayabilirsiniz

SÖYLEYECEKLERİM BU KADAR OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Yorumlar