3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Yasuo Üst Koridor/Solo Top Lane / Orta Koridor/Mid Lane
 
39
16
Toplam Oy: 55

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Yasuo\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

 Yasuo Yasuo  oyunun erken safalarında agrasip oynamamanızı tavsiye ederim . Başlangıç ta  Doran'ın Kılıcı Doran'ın Kılıcı  +  Can İksiri Can İksiri  ile başamanızı ve ziyniyet olarak  Totem Uğuru (Ziynet) Totem Uğuru (Ziynet)  başlamanızı tavsiye ederim.  Statikk Hançer Statikk Hançer  aksarak biraz agrasif oynamaya başlayabilrisiniz  Statikk Hançer Statikk Hançer  takımınza ve size çok büyük bir katkı sağlayabilir  minyon (farm) kasamnızı kolaylaştırarak  takım savaşlarında sizin kritik vuruşlarınız sayesinde  +1 olarak önde başlarsınız .  Ebedi Kılıç , Kanasusamış Kanasusamış  Vahşi Hydra (Sadece Yakın Dövüş) Vahşi Hydra (Sadece Yakın Dövüş)  Mahvolmuş Kralın Kılıcı Mahvolmuş Kralın Kılıcı  ve sizi  yasuo oynarek zaten zor ölüyorsunuz bu yüzden size +1 yaşam veren Koruyucuu Melek  alarak Takımınıza ve kendinize katkıda olabilirsiniz.  Yasuo Yasuo  Oynarken rünleriniz tam takır olmalı yani Damgal rünelri +%2,23 kritik hasar+%2,23 kritik hasar  9 tane  Yasuo Yasuo  zaten kritik vuruş konusunda op bir karakter(şampiyon) bu rünler sizi daha da kritik bir şampiyon olmanızı sağlayacaktır , +1,41 zırh+1,41 zırh  ve +1,34 büyü direnci+1,34 büyü direnci   Yasuo Yasuo  pasifi açısından  bir kalkan ile tepki vermektedir bu rünelr onlara katkı sağlayacak açıdarır .
 +2,25 saldırı gücü+2,25 saldırı gücü  bu rünelr zaten belli ki saldırı (hasar) açısından zengin kılar ve sizi daha op bir oyuncu olmanızı sağlar. 
Eğer Orta Koridor (mid lane) oynarken karşınızda  Veigar Veigar  Ahri Ahri  Annie Annie  Gragas Gragas  Kassadin Kassadin  gibi  şampiyonalr w ile bloklayabilirsiniz . Ulti yeteneğinde  Q stacklayıp atmak ve ulti atmak biraz zor o yüzden  Aatrox Aatrox  Alistar Alistar  Blitzcrank Blitzcrank  Cho'Gath Cho'Gath  Gragas Gragas  Janna Janna  Lee Sin Lee Sin  Thresh Thresh  Jarvan IV Jarvan IV  Ziggs Ziggs  Xin Zhao Xin Zhao vb. şampiyonlar yeteneklerini kulanarak sizin ultinize yardım edebilirler. Yasuo Karşısında  Yorick Yorick  Tryndamere Tryndamere  gibi Şampiyolar varsa biraz zorlanabilir Solo (Üst Koridor) oynarken  Agrasif oynamamanızı  Tryndamere Tryndamere  sizin üstünüze E skilini atarise sizde e skili ile minyon oyunu yapabilrisiniz .

 Leona Leona  Rehberim için TIKLA                         NOT: BU REHBER S4 e Uygundur
 Alistar Alistar  Rehberim için TIKLA                  
 Ziggs Ziggs    Rehberim için TIKLA
 Veigar Veigar  Rehberim için TIKLA
 Thresh Thresh  Rehberim için TIKLA

Yorumlar