3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
İvern Jungle Rehberi - AP ve Off-TANK
 
21
19
Toplam Oy: 40

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Ivern\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Merhaba arkadaşlar,

Lol'ün yeni herosu İvern Rehberini hızlıca hazırlamak istedik. İvern Jungle olarak ön plana çıkan bir hero ve lol'ün şuana kadar çıkardığı en baskın jungle diyebiliriz. Jungle olarak dünyaya gelmiş tek hero'da olabilir riot'un çıkardığı. Oynaması çok zevkli ve sanırım en kısa süreder nurf yiyecek. 

İvern Rehberi için ön plana çıkan şey tabi ki her jungle'da kullandığımız itemler değil. İvern için alınacak eşyalar birazcık fidlle'a alınan jungle eşyalarıyla benzer. Amacımız canı orta seviyede tutarken saldırı hızını yükseltmek ve tabi ki ap gücünü arttırmak. Rün setleri ise neredeyse her ap jungle için ön plana çıkıyor. Ap jungle İvern içinde önemli bir şey alıyor.

İverne Alınacak İtemler- İvern'e ne alınır? sorusuna cevap.

Başlangıç

Avcı Tılsımı : bu itemler jungle'a başlayın zaten çok hızlı bir jungle yapacaksınız.

Avcı Palası : bu iteme gerek kalmadan direk yanar dönere de geçebilirsiniz.

Efsun: Yanardöver : bu itemle birlikte çizmeyide almaya dikkat edin yanınızda 1-2 pot olsun ve hızlıca uygun gördüğünüz yere baskına gidin ve gang atarak hızlıca oyunu organize edin.

Sürat Çizmesi :


Orta Seviye

Ionia Çizmeleri : Çizmenin sebebi hem daha hızlı olması hem de bekleme süresi faydası sağlaması

Nashor'un Dişi : almamızın sebebi hem basic atağından yararlanmak hem de bekleme süresini azaltmak. İvern'in hem sağlam özelliklerinden biride pasifide ortaya çıkarmış oluruz.

Rylai'nin Kristal Asası : biraz can lazım :) ve ivern'in yavaşlatma özelliğine ek bir item getiriyor ve rakipleri gerçekten çok zor durumda bırakıyor.


Late Game

Liandry'nin Eziyeti : Liandry'ı almak gerekiyor hem  magic penetration'ı hem de ekstra can alması ile ap ivern için önemli bir item

Zhonya'nın Kumsaati : Ap'lerin vazgeçişmez itemi.

Hextech Silahkılıç : Biraz hasar vermek için çok iyi bir item.


Ekstralar

Randuin'in Alâmeti :

Mejai'nin Ruhyiyeni :

Aklın Sonu :

Merkür'ün Adımları :


 

 

Yorumlar