3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Shyvana - Mother OF Dragons
 
14
6
Toplam Oy: 20

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Shyvana\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Merhaba arkadaşlar,uzun zamandır rehber yazmaya fırsatım olmuyordu kusuruma bakmayın. Şimdi çok sevdiğim bi solo top,jungler olan  Shyvana Shyvana  rehberi ile karşınızdayım.

Öncelikle  Shyvana Shyvana 'nın counterları ve üstün olduğu championlardan başlıyayım. Karşınızda  Olaf Olaf ,  Teemo Teemo  veya  Elise Elise  var ise  Shyvana Shyvana  oynarken zorlanabilirsiniz.

Fakat karşınızda  Renekton Renekton ,  Riven Riven  veya  Jax Jax  varsa lane aşamasını pek zorlanmadan kazanabilirsiniz.


 Shyvana Shyvana  ile hasar vermek için aşırı hasar eşyaları bitirmenize gerek yok. Sadece  Üçlü Kuvvet Üçlü Kuvvet  ile müthiş hasarlar verebilirsiniz

İlk tavsiyem lane aşamasına  Doran'ın Kalkanı Doran'ın Kalkanı  ve  Can İksiri Can İksiri   ile başlıyoruz. Çünkü lane aşamasında koridorumuzda uzun süre kalabilmemiz gerek.

İlk base attığımızda  Sürat Çizmesi Sürat Çizmesi  ve  Ağırkan Ağırkan  alıyoruz. Bu şekilde hem canımız yüksek olacak hemde yeteri kadar damage verebilicez.

Oyunun ortalarına doğru şöyle bi buildimiz olmalı.  Efsun: Sığınak Efsun: Sığınak  Üçlü Kuvvet Üçlü Kuvvet ve Randuin'in Alâmeti Randuin'in Alâmeti . Bu şekilde hem aşırı bi hasar potansiyelimiz hemde  oyunun ortaları için çok yeterli bir zırhımız ve canımız olacak.

Oyun sonu buildimiz şöyle olmalı 

 Efsun: Sığınak Efsun: Sığınak  Üçlü Kuvvet Üçlü Kuvvet  Randuin'in Alâmeti Randuin'in Alâmeti  Warmog'un Zırhı Warmog'un Zırhı  Mahvolmuş Kralın Kılıcı Mahvolmuş Kralın Kılıcı  ve  Günateşi Pelerini Günateşi Pelerini 

Bu build ile hem  fightları tanklayabilir hemde adc,apc karakterleri kısa sürede eritebilirsiniz arkadaşlar. Umarım yardımcı olabilmişimdir.


Adalet Meydanlarında Görüşmek Üzere

Caulfileds

Yorumlar