3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
S7 KABIZ EDEN SOLO TEEMO REHBERİ :d LÜTFEN BEĞENMEYİ UNUTMAYIN..
 
13
6
Toplam Oy: 19

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Teemo\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

beyler bu rehberimiz kabız eden, farm yaptırmayan; alt+f4 çektiren iğrenç mahlukat teemo rehberi 

Yetenekler

Kamuflaj : Teemo olduğu yerde durur ve kısa bir süre hiçbir şey yapmazsa, istediği süre boyunca görünmez hale gelir. Teemo çalı içinde hareket ederken de görünmez hale gelebilir ve görünmezliğini bozmadan dolaşabilir. Teemo görünmezlikten çıktıktan sonra Şaşırtmaca Avantajı kazanır ve Saldırı Hızı 3 saniye boyunca artar. 

Kör Eden Dart : Rakibin görüşünü etkileyen güçlü bir zehirle hedefe hasar verir ve etki süresi boyunca hedefin kör olmasına yol açar.

80/125/170/215/260 (+80% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir ve hedefin 1.5/1.75/2/2.25/2.5 saniye boyunca kör olmasına neden olur.

Seri Adım :Teemo koşuşturmaya başlar ve rakip bir şampiyon ya da kulenin saldırısına uğrayana kadar Hareket Hızı pasif olarak artar. Teemo, depara kalkarak kısa süreliğine darbe alsa bile kaybetmeyeceği ilave Hareket Hızı avantajı elde edebilir.

Pasif: Teemo son 5 saniye içinde bir rakip şampiyon ya da kuleden hasar almazsa, hareket hızı %10/14/18/22/26 artar.
Aktif: Teemo koşmaya başlayarak 3 saniyeliğine normal ek hızını ikiye katlar. Darbe aldığında bu ek hızı yitirmez.

Zehirli Atış :Teemo'nun her saldırısı hedefi zehirleyerek, vuruş anında ve takip eden 4 saniye boyunca hasar verir.

Teemo'nun normal saldırıları hedefi zehirleyerek vuruş anında 10/20/30/40/50 (+30% Yetenek Gücü) büyü hasarı ve takip eden 4 saniye boyunca, saniye başına 6/12/18/24/30(+10% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir.

Tehlikeli Tuzak :

Teemo, çantasında sakladığı mantarlardan birini kullanarak patlayıcı bir zehirli mantar atar. Rakiplerden biri tuzağa basarsa; tuzaktan, rakipleri yavaşlatıp hasar almalarına neden olan bir zehir bulutu salıverilir. Teemo yerdeki başka bir mantarın üzerine mantar atarsa, attığı mantar sekerek ilave menzil kazanır.

Saklanan mantarları kullanarak fırlatılan tuzak, bir rakip üzerine bastığında patlar ve yakındaki rakiplere zehir yayar. Zehir, 4 saniye boyunca Hareket Hızını %30/40/50 azaltır, 200/325/450 (+50% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir ve etkilenen hedefleri görünür kılar. Tuzaklar 5 dakika dayanır ve 1 saniyede devreye girip görünmez olur. Fırlatılan tuzak bir başka tuzağın üzerine düşerse yerleşmeden önce 3/4/5 Teemo boyu uzaklığa seker.Teemo her 0 saniyede bir mantar toplar ama ufak tefek olduğu için en fazla 3 tanesini yanında taşıyabilir.

Eşya Setleri

köpek gibi tank eriten build

Runaan'ın Kasırgası :verdiği saldırı hızı ve farm yapmanızı kolaylaştıran özelliği çok işinize yarayacak.

Savaşçı Çizmeleri : Ionia veya sihirbaz pabuçları da kullanılıyor ama ben bunu tercih ediyorum

Nashor'un Dişi : teemo nun olmazsa olmazı 

Rabadon'un Şapkası : ap heroların vazgeçilmezi 

Hiçlik Değneği :işte tank eriten büyü nüfuzumuzun kaynağı :d

Hextech Silahkılıç : hem ad hem ap ve can çalmasıyla işinize yaricak

erken oyunda köpek gibi dürtüp farm yaptırmıyosunuz zaten pasif e yeteneğiniz  bunu sağlicaktır rakibiniz skillerini kullanmayı düşündüğü an basın Q yu ve kite yaparak eritin onu. iyi oyunlar 


Yorumlar