3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
S7 Teemo Rehberi
 
5
3
Toplam Oy: 8

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Teemo\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Merhaba Arkadaşlar,uzun bir aradan sonra bir teemo rehberiyle karşınızdayım. :D

Arkadaşlar teemo kanser etmesi,suikastçılığı ve gıcıklığıyla bilinir.Bugün bu rehberde bu özelliği ikiye katlayacağız. :)

Arkadaşlar teemo ile lanede çok agresif oynarsanız tek gangda ya flashınız gider yada ölürsünüz.Oyuna agresif olarak başlamayın.Bol bol farm yapın,jungleriniz geldiğinde de saldırın.Eğer 1-2 kill öne geçerseniz işte o zaman agresifleşebilirsiniz.(Haa tabi arada dürteceksiniz ona bi lafım yok.)

Teemo çok kırılgan bir hero o yüzden sakın tek dolanayım demeyin.(Haa mantar döşeyecekseniz durum farklı.) Eğer aşırı güçlenmediyseniz 1v3-1v2 almanız zor.Arkadaşlar teemo oynarken stratejik düşünün.Örneğin rakibim burdan geçebilir,buraya bir mantar.Rakibim kesin buraya gelir bir mantar.Mesela oyunun başlarında kesinlikle gang yiyebileceğiniz yerleri mantarlayın.Yoksa rakip jungleriniz khazix,leesin gibi herolarsa ya flashınız gider yada ölürsünüz.Oyunun ortalarına doğru cooldown'larınız iyice kısalıcak.Baronun oraları,ejderin oraları ganglayın.Ek olarak oyun mide taşındığında gidip rakip orman canavarlarının önlerini mantarlayın.Hem canavar çalabilecek hemde rakip jungler yakıncıysa canını baya bi yakacaksınız.Oyun inhibitörlere vs. taşındığında ise hani duvarlar var etrafta arada sadece o takımın geçebileceği yerler var.Oraları mantarlayın.Eğer ordan kaçmaya,geçmeye çalışırsa canıda belli bir düzeydeyse ölecektir.:)

Arkadaşlar rünleri klasik ap rünleri olarak verdim.Siz kişiselleştirebilirsiniz.

Şimdi itemlerimize geçelim.

 

Koridora Gidiş

Doran'ın Kılıcı :Arkadaşlar Teemo üsttede belirttiğim gibi kırılgan olduğu sebebiyle lanede tutunabilmek için can çalmaya ihtiyacı olacaktır.

Can İksiri :Bunu tartışmaya bile gerek yok.

Totem Uğuru (Ziynet) :Bu da aynı şekilde.


İlk Dönüş

Yakut Kristal :Arkadaşlar Bu item liandrynin eziyeti itemi için bize lazım.

Efsun: Yanardöver :Buda düşmanları kovalamak veyahut kaçmak için lazım.


Orta Seviye

Liandry'nin Eziyeti :Arkadaşlar bu itemi alacak paranız yoksa Maskeyi alın.Daha sonra bunu alın.Arkadaşlar bunu kabiliyetlerde de göreceksiniz teemo ani hasardan çok zamana bağlı hasar veren bir hero.

Nashor'un Dişi :Saldırı hızı ve yetenek gücüyle vazgeçilmez bir item.


Oyun Sonuna Doğru

Sihirbaz Pabuçları :Bu zaten büyücülerin genel botu.

Runaan'ın Kasırgası :Bunu sorgulayacak arkadaşlarımız olabilir.Arkadaşlar buda teemonun e,si Anahtar kabiliyetini tetiklemek için.


Oyun Sonu

Rabadon'un Şapkası :Yetenek gücü ve % siyle vazgeçilmez bir büyücü itemi.

Luden'in Feryadı :Arkadaşlar buda Teemonun q su gibi,ultisi gibi etkileri diğer rakiplere sıçratmak için.


Karşı Takım Ad Ağırlıklıysa Luden Yerine

Zhonya'nın Kumsaati :


Karşı Takım Ap Ağırlıklıysa Luden Yerine

Cehennem Asası :


Karşı Takım Tank Ağırlıklıysa

Hiçlik Değneği

Kabiliyetler:Arkadaşlar çoğu kişi 12/18/0 veriyor ve ani hasara bağlı olarak geliştirir.Bense 18/12/0 vererek teemonun zamana bağlı hasarını arttırmaya yöneldim.

Yetenekler

Flash:Arkadaşlar bunu tartışmaya gerek yok.

Işınlan:Eğer rakibiniz ölmüşse ve koridor ittirilmişse gang atmak için iyi bir araç olabilir.

   Captan Teemo On Duty!


 

Yorumlar