3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Mükemmel Destek Janna
 
13
4
Toplam Oy: 17

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Janna\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Merhaba arkadaşlar, ben genel olarak destek rolünde oynuyorum ve rehberim hakkında tavsiyeleriniz, eklemek istediklerinizi yada düzeltmek istedikleriniz varsa lütfen yorumda belirtin :)

İlk olarak   Büyük Uğur (Ziynet) Büyük Uğur (Ziynet) tercih ediyorum, yerine  İzleme Küresi (Ziynet) İzleme Küresi (Ziynet)  de alabilirsiniz bu size kalmış, ben genellikle  Büyük Uğur (Ziynet) Büyük Uğur (Ziynet) tercih edıyorum cunku 9 levelden sonra Büyük Görüş Uğuru (Ziynet) Büyük Görüş Uğuru (Ziynet)  çevirebiliyoruz.Koridorumuzda  MeltemMeltem yetenegini kullanıp adamı yavaslatmınız daha sonrasında Uğultulu KasırgaUğultulu Kasırga ile hoplatıp saldırı gücü taşıyıcınızın kolay skor almasını sağlayabilirsiniz.( Uğultulu KasırgaUğultulu Kasırga yetenegini ne kadar bekletip atarsanız rakip birimler daha çok havaya savrulacaktır.) Fırtınanın GözüFırtınanın Gözü ilk olarakda bu yetenegimizi güclenidiriyoruz çünkü verdiği bariyer ile bir çok kez hayat kurtarabilirsiniz. Gelelim ultisine yani MusonMuson , en sevdiğim yetenegi ultisi, çünkü rakipleri uzaklaştırıp takım arkadaşlarınıza can kazandırıyorsunuz. Bazen ultiyi can basmak degılde rakibi kısa sürede uzaklastırmak ve kacmak ıcın kullanabılırsınız. Ben MusonMuson  yeteneğini kacan rakipleri yakalamak amacıylada kullanıyorum. Uluların Tılsımı Uluların Tılsımı nı kullanarak hızlanıp, sıcra ıle rakibin önüne geciyorum ve ultiye basıyorum.Rakip direk arkadan gelen takım arkadaslarımızın kucagına düşüyor.Bi bakıma  Lee Sin Lee Sin ile yapılan insec gibi :)
Takımınızda  Yasuo Yasuo  varsa kesin olarak destek şampiyonu olarak  Janna Janna  yı almanızı tavsiye ederim :)  Uğultulu KasırgaUğultulu Kasırga ve  MusonMuson  yetenekleri sayesinde Yasuo'nun ulti atmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Çizme olarak  Efsun: Sığınak Efsun: Sığınak yerine  Gezgin Çizmesi Gezgin Çizmesi de çıkabilirsiniz. Son olarak  Rabadon'un Şapkası Rabadon'un Şapkası  yerine rakip şampiyonlara göre son iteminizi ayarlayabilirsiniz :) Teşekkürler.
     

Yorumlar