3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Ezreal Build Guide ( Sezon 4 )
 
6
2
Toplam Oy: 8

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Ezreal\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Gördüğünüz üzere çeşit çeşit , değişik buildler oluşturdum fakat bana göre en kullanışlısı '' Kendi Özel Buildim ''  bu. Neden derseniz Manaveren ve Kanasusamışın stacklana bilen ad bonusu sayesinde Ad'niz çok fazla artıyor ve üçlü kuvvetin pasifi sayesinde  Gizemli AtışGizemli Atış  Skillnizi fazlaca vuruyor bunun yanı sıra düz vuruşlarınızda bir o kadar etkili oluyor.Şimdi gelelim Ezrealımızı nası kullanıcağımıza. Bildiğiniz üzere Ezrealın pasifi Her bir skill herhangi bir hedefe vurduğunda bonus saldırı hızı veriyor ( max. 5 defa ) ama Ultinizi kullandığınızda  İsabet Dalgasıİsabet Dalgası  Bu saldırı hızınız direk 5. seviye oluyor ve bu size bire bir çarpışlmalarınzda ve takım savaşlarına girmeden önce hem verdiği hasar ile hem verdiği saldırı hızı ile fazladan avantaj sağlıyor.

Bot Lane Safasında : Kendi lanenizde daha uzun süre kalıp daha fazla farm yapmak için öncelikle  Tanrıça'nın Gözyaşı Tanrıça'nın Gözyaşı  ve  Vampirî Asa Vampirî Asa çıkmanızı tavsiye ederim eğer alabiliyorsanız 2x  Doran'ın Kılıcı Doran'ın Kılıcı  tavsiye ederim. Lanede karşınızdaki rakibinizi bolca  Gizemli AtışGizemli Atış  skilliniz ile dürtmeye bakın ve rakibinizi farmdan geri bıraktırın ayrıca  Gizemli AtışGizemli Atış  yeteneğinizi rahatça farm yapmak içinde kullanabilirsiniz. Karşınızda  Janna Janna , Annie Annie , Leona Leona , Thresh Thresh  ve benzeri gibi supportlar varsa kullandıkları stun , çekme , zıplatma gibi etkilerinden kaçmak için  Sihir GeçişiSihir Geçişi  skiliinizi kullanabilirisinz ve bu size çok büyük bir avantaj sağlar.

Takım Savaşları : Takım savaşlarında sizin en büyük göreviniz rakibi savaş başlamadan önce dürtmek ve takımınız savaşı başlattığında ultiniz doğru bir şekilde atmak olucaktır. 2. olarak yapabilceğiniz şey rakibiniz takım savaşını sizden önce başlatırsa E  Sihir GeçişiSihir Geçişi Skillniz ile rakibinizin ultilerindne , stunların vs vs lerinden kaçıp geriden  saldırmak ve hasar vermek olucaktır.

Yorumlar