LoL Yardim el degistirdi. Daha fazlasi icin buraya tiklayin.
Jungle Sejuani (Sezon 4) Tankla Karışık
Frame10   16/04/2014
 
12
5
Oy : 17

Yetenekler

Yüksek elo sahibi oyuncuların Sejuani oyunları.

12 ay önce - Kazandi
'.$item->label.' Sejuani
Orman [-]
5/6/24
       
17/05/2016 - Kaybetti
'.$item->label.' Sejuani
Orman [-]
4/5/7
       
15/05/2016 - Kazandi
'.$item->label.' Sejuani
Orman [-]
8/3/13
       

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Sejuani\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Merhaba arkadaşlar ben hiç  Sejuani Sejuani rehberi olmadığını gördüm ve bu rehberi yapmaya karar verdim. Öncelikle  Sejuani Sejuani  jungle yapmada bire birdir. Oyun başı middeki arkadaşınızdan mavi'yi kesmenize yardım etmesi için çağırın. Son vuruşu size bırakmasını söyleyin. Mavimizi aldığımıza göre istediğimiz gibi skill harcayabiliriz. Ormanda kasılın.
   
Bu arada şu düşünce yanlıştır. Oyun başı minyon kesip az level alıym sonra giderim demek doğru değildir. 

Verdiğim eşyaları sırasıyla çıkmanızı tavsiye ederim. Junglen önemini kavrayamayan arkadaşlar burda kill alamıyorum build kötü demeden önce şunu bilin burda kill almanızın yolunu vermiyorum. Burada oyunu kazanmanın yolunu söylüyorum. Siz kill bırakın asistinizi yapın bırakın başkası kasılsın o kişi zaten acemi bir oyuncu topluluğuyla oynasanız bile kasılmış olduğu için o kişiler size oyunu kazanmanızda yardım eder. 

Şu bilgiyide  vermeden geçmiyeyim. Ben ilk oynadığımda farkedemedim ama Q skilinizi duvarlardan geçmenizde de kullanabilirsiniz. Kaçmak gerektiğinde eğer imkanınız varsa Q nuzu saklayın duvar arkasına atın.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.     Frame10 TR Serveri...

Yorumlar