3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Oruç Tutan Robot Buildi
 
4
6
Toplam Oy: 10

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Blitzcrank\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Öncelikle Hepinize Selamlar.
Buildimizin Adı Olan Oruç Tutan Aslında Farma Dokunmayacağımız İçin Verdiğimiz Bi İsim Bunun Nedenide Tahmin Edebileceğiniz Gibi  Uluların Tılsımı Uluların Tılsımı  .
Neyse Anlatıma Başalaylım Öncelikle Blitzin Yanında İyi Gidebilcek Adcleri Verelim :
1.  Draven Draven  : Blitzle En Uyumlu Gideceğini Düşündüğüm Adcdir. Şöyleki Draven'ın Baltaları Çok Yüksek Hasar Seviyelerine Ulaşabiliyor. Blitz Tarafından Deaktive Edilmiş Bir Rakibi En Kolay Kesebilcek Adcdir Aynı Zamanda Favori Adc'mdir.
2.  Varus Varus  : Varus'unda Blitzle Uyumlu Olduğunu Düşünüyorum Çünkü Varus 3 Aa Ve Bir Skillshot Yapınca Aynı Şekilde Yüksek Hasarlara Çıkabiliyor Ve Canı Azalmış Olup Defe Çekilirken Sizin Düşmanı Kendinize Doğru Çekmenizle Varusun Ultisi Birleşince Ortaya Çok Temiz Bir Katletme Çıkabiliyor.
3. Jinx Jinx  : Jinxte Lige Yeni Girmiş Olmasına Rağmen Yüksek Ve Hızlı Hasar Vermesiyle Kendinden Korkutan Adcler Arasına Girmiştir. Ve Çektiğiniz Rakibi Hem Hareketsiz Bırakıp Hemde Yüksek Hasarlar Verebilecek Bir Karakterdir.

Şimdi İtem Setimizden Bahsedelim :
Ücretsiz Ziynetimizin Arayıcı Olmasının Nedeni Totem İçin  Yakut Keşiftaşı Yakut Keşiftaşı Kullanacak Olmamızdır. Bu Eşya Bizi Sürekli Totem Alma Masrafından Kurtaracaktır.
 Buzdoğan Eldiven Buzdoğan Eldiven  Bu İtemse Size  Güç YumruğuGüç Yumruğu 'ndan Sonra Hatırı Sayılır Bir Hasar Vermenizde Yardımcı Olucaktır.

Oyun Sonu Buildimizde Bir Sürü Eşya Var Nedeni Siz Hangi Koridordaki Düşmanınız Daha İyi Kasmışsa Ona Göre Bi Build Yapıcaksınız.

Peki Blitzden Tank Olur Mu ?

Pekala Olur Aslında Bence Tank Olmaya Çok Uygun Eğer Orta Koridor Oynamıyosanız Takım Dövüşlerinde Bu Buildle Çok Yararlı Olucaksınız. Destek Rölünde Oyuna Giripte Yetenek Gücü Kasarsanız Hem Kendinize Hem Takımınıza Yazık Edersiniz.

Rünler Neden ?

Benim Tercihim Tank Rünleriyle Veya Can Ağırlıklı Rünlerle Girmenizdir. Ama Buildimizde Yeterli Direnç Olduğu İçin Hibrit Bir Rün Sayfasıda Oluşturabilirsiniz (  Güç YumruğuGüç Yumruğu  İçin Saldırı Gücü  Roket ElRoket El  Ve  Statik AlanStatik Alan  İçin Yetenek Gücü Gibi )

Oynayış Tarzı :

Blitzle Oynarken Oyun Başı Agresif Olabilirsiniz Eğer Rünleriniz İyi Defans Veriyorsa Hem Adcnize Erken Kill Aldırırsınız Hemde Rakibinizin Pasif Oynamasını Ve Farm Yapmamasını Sağlayabilirsiniz. Oyun Ortası Ve Sonunda Yani Tflerin Yapıldığı Zamanda İlk Hedefiniz Karşının Suikastçisini Veya Adcsini Tfye Girmeden Safdışı Bırakmak Olsun Yani Karşılaşmadan Önce Adc Veya Suikastçiyi Kendi Takım Arkadaşlarının Arasına Çekmeyi Deneyebilirsiniz. Tf Başlayıncada Bütün Rakiplerin Arasına Girip Ultinizi Kullanmayı Unutmayın Bu Takımınıza Çok Büyük Fayda Sağlayacaktır. Ve Tflerde  Güç YumruğuGüç Yumruğu  Yeteneğinizi Rakipleriniz İçindeki En Yüksek Hasar Veren Şampiyona Kullanın.

Evet Arkadaşlar Hepinize İyi Oyunlar Adcnizi İyi Kastırın :)

Yorumlar