3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Kritik Miss Fortune OP
 
8
5
Toplam Oy: 13

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\MissFortune\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Dediklerim yapıldığı takrirde oyun sonunda miss fortune acayip bir  şampiyon oluyor . Oyun sonunda  Hileli AtışHileli Atış  ile savaşlara girin . Kaçarken mutlaka  Kurşun YağmuruKurşun Yağmuru nu adamların önüne atın ki adamlar yavaşlasın . Miss fortune  CakaCaka dan dolayı ne kadar hızlı olursa olsun hasar alınca oyunun en yavaş şampiyonlarından biri oluyor . O yüzden statik ten önce veya hemen sonra mutlaka Efsun: Çeviklik Efsun: Çeviklik  çizmesini çıkın .  Rakipleri mutlaka  Çifte VuruşÇifte Vuruş ile dürtün minyonlardan rakibe sıçrayacak şekilde atmaya dikkat edin bu ona 2 kat hasar verir. Takım savaşlarında  Mermi ManyağıMermi Manyağı nı kullanmaktan korkmayın takımsavaşlarında amaç ilk olarak can azaltmaktır takım savaşlarında ilk önce karşıdaki adc yi focus layın. Oyun başlarında  Kurşun YağmuruKurşun Yağmuru  ile boşuna mana yemeyin. Sup stunladığında veya jungle gang geldiğinde  Kurşun YağmuruKurşun Yağmuru kullanın. 
Genelde miss fortune oynayanlar +ları hep Kurşun YağmuruKurşun Yağmuru na veriyorlar ama bu bi saçmalık. Hasar çok az veriyor zaten ben +ları hep Çifte VuruşÇifte Vuruş ve Hileli AtışHileli Atış a veririyorum. Siz siz olun + ları ilk başlarda sakın Kurşun YağmuruKurşun Yağmuru na vermeyin ;)

Oyunda en sevdiğim hero miss fortune her şeyiyle güzel :). Erken oyunda kasılmasa da harika bi hero mesela. 

Yorumlar