3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
Best Fizz İn The Mid (Penta Garantilidir)
 
33
29
Toplam Oy: 62

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\Fizz\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Öncelikle arkadaşlar bu benim ilk rehberim. Sitede pek düzgün fizz rehberleri bulamadım ne yalan söyliyim çoğu rezaletti.Fizzi çok severek oynadıgımdan bayağı iyi biliyorum eğer burda anlatmaya kalksam 5-10 sayfa yazı olur özet olarak ;

Genel olarak: Fizz kesinlikle ADC düşmanıdır. Pasif özelliğide:  Çevik DövüşçüÇevik Dövüşçü  bunun en büyük kanıtıdır. ADCler Earyle Game ( erken oyun ) ' da büyü direnci azdır . ultinizi bile harcamadan  Deniztaşı ZıpkınDeniztaşı Zıpkın + Zıpkın SaldırısıZıpkın Saldırısı + Oyunbaz / DüzenbazOyunbaz / Düzenbaz  ile kesebilirsiniz ( dediğim rün,kabiliyet ve 'sonraki dönüş (2) adlı seti erkenden aldıktan sonra tabiki.)


ilk olarak neden Deniztaşı ZıpkınDeniztaşı Zıpkın  verdin diğer rehberlerde  Oyunbaz / DüzenbazOyunbaz / Düzenbaz  açılması gerekiyor diyenler : 
- earyl gamede önemli olan minyon sayısıdır . jung eğer yardım etmeniz için sizi çağırıyor ve mecbur değilseniz başkasından yardım istemesini söyleyin çünkü  Deniztaşı ZıpkınDeniztaşı Zıpkın'ının pasifi ve aktifi sayesinde inananılmaz hızlı bir şekilde minyon temizlenebilir. Junga yardım etmek yerine minyon olarak öne geçmeye ve rakibinizden önce ilk 'base'yi atarak itemli bir halde geri döndüğünüzde                    Denizin DişleriDenizin Dişleri +  Deniztaşı ZıpkınDeniztaşı Zıpkın  +  Zıpkın SaldırısıZıpkın Saldırısı + Oyunbaz / DüzenbazOyunbaz / Düzenbaz  Combosuyla kolay bir kill alabilirsiniz. 

* İpucu olarak: 1000-1100 altın olmadan base atmayın  (sonraki dönüş (1) ' deki itemleri almak için.)

 Eğer takım arkadaşlarınız tarafından ciddi anlamda kastırılmış bir 'AD' taşıyıcı varsa  Ölümateşi Pençesi Ölümateşi Pençesi 'den önce  Zhonya'nın Kumsaati Zhonya'nın Kumsaati  çıkılmalıdır.  Ama eğer gerçekten sağlam değilse   Zhonya'nın Kumsaati Zhonya'nın Kumsaati  alınır.

 Deniztaşı ZıpkınDeniztaşı Zıpkın  Zıpkın SaldırısıZıpkın Saldırısı  ile rakip mid herosunu sürekli dürtebilir ve kırılgan bir heroysa  Oyunbaz / DüzenbazOyunbaz / Düzenbaz  da  atılabilir . Eğer sadece dürtüp kaçmak niyetindeyseniz  Oyunbaz / DüzenbazOyunbaz / Düzenbaz'ı  kaçmak için kullanacaksınız .
 Ayrıca gelen jung herolarının korkulu rüyasıdır . Örnek  Lee Sin Lee Sin  q atmak için pozisyok alırken  Oyunbaz / DüzenbazOyunbaz / Düzenbaz  ile bir anda  bütün planı suya düşer ve başarısız bir şekilde geri döner .  Oyunbaz / DüzenbazOyunbaz / Düzenbaz ile hemen hemen bütün heroları CT leyebilirsiniz.   Karthus Karthus  ultisi bile CT lenebilir bu skılle . Örnek'2   Fiddlesticks Fiddlesticks  Can çekmesi siz  Oyunbaz / DüzenbazOyunbaz / Düzenbaz  yaparken bile işler ona ct atamassınız.
.

son olarak - TF lere asla  Oyunbaz / DüzenbazOyunbaz / Düzenbaz   ile girmeyin yoksa çıkamassınız .
 
  Deniztaşı ZıpkınDeniztaşı Zıpkın  basmadan  Zıpkın SaldırısıZıpkın Saldırısı ATMAYIN !!!

Avantajlar:
+2 adet kaçı skili oldugundan rahatça tflerde 5 kişinin arasına girip çıkılabilir  Zıpkın SaldırısıZıpkın Saldırısı  düşman ve minyon üzerinde kullanırsanız mükemmel bir kaçış aracıdır.  
+Ultisi tek kişilik focus'u olmasına rağmen işaretli alandaki herkeze aynı hasarı verir,4 kişiye tutturduğumu bilirim.
+Baron,Ejder ws mob ları  Deniztaşı ZıpkınDeniztaşı Zıpkın + Zıpkın SaldırısıZıpkın Saldırısı  ile kolayca çalabilirsiniz.
+Pasifi sayesinde minyonların içinden geçebilir kolayca kaçan kişiden skor alabilirsiniz.
+Eğer düşmanın canı az ve kule altında tek bir comboda öldüreceğinizi düşünüyorsanız hiç düşünmeden girin  Oyunbaz / DüzenbazOyunbaz / Düzenbaz  kule saldırılarını engeller.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar bu rehberle ranked maçlarda 3 kere 'PENTA' attım. Gördüğünüz gibi +25 gibi iyi sayılabilecek bir score ' m  mevcut.  http://i.hizliresim.com/on7E8k.jpg
Son İpucu:  Fizz'in en kıymetli skılı olan Oyunbaz / DüzenbazOyunbaz / Düzenbaz üzerinde de yazdığı gibi havada beklerseniz yere indiğinde alandakileri yavaşlatır eğer kaçan bir rakibi kesmek veya siz hızlıca olay yerinden uzaklaşmak istiyorsanız. Hızlıca mouse imleci doğrultusunda 2 kere [ ' E ' ] tuşuna basın . (  Oyunbaz / DüzenbazOyunbaz / Düzenbaz ) ile duvarlardan ve koşarak kaçılamayacak yerlerden geçilebilir.)


İYİ OYUNLAR :)

Yorumlar