3620 RP Hediyeli Yılbaşı En İyi Rehber Yarışması! Detaylar İçin buraya tiklayin .
TANKY AGRESİF XİN ZHAO
 
27
28
Toplam Oy: 55

Yetenekler

Rünler

Kabiliyetler

Eşya setleri

Eşya setini indir.

Bilgi : İndirdiğiniz eşya setlerini kullanabilmek için dosyayı C:\Riot Games\League of Legends\Config\Champions\XinZhao\Recommended altında kayıt edin.

Açıklama

Merhaba arkadaşlar bu benim ilk rehberim hatalarım için kusuruma bakmayın.

Yetenekler

Meydan Okuma :Xin Zhao, normal saldırılarla ve Amansız Hücum yeteneğiyle rakibine meydan okur ve rakibin Zırh değerini 3 saniyeliğine %15 azaltır.

Üç Pençe Saldırısı :Xin Zhao'nun sonraki 3 standart saldırısının verdiği hasar artar ve diğer yeteneklerinin beklemesi kısalır; üçüncü saldırı, rakibini havaya savurur.

Savaş Narası :Pasif:Xin Zhao her üçüncü saldırısında pasif olarak kritik vuruş gerçekleştirir ve her üç isabetinde bir iyileşir.

Aktif: Xin Zhao'nun attığı savaş narası, Saldırı Hızını 5 saniyeliğine arttırır.

Amansız Hücum :Xin Zhao bir rakibe hücum ederek hasar verirken, bölgedeki bütün rakipleri yavaşlatır.

Mızrağın Hışmı :Xin Zhao yakındaki rakiplere mevcut Canlarına bağlı olarak hasar verip meydan okunmamış hedefleri geri savurur. Xin Zhao isabet alan şampiyon sayısına bağlı olarak ilave Zırh ve Büyü Direnci kazanır.

 

İlk olarak golemi çarp ile kesiyoruz.Ardından redi kesip karşı ormanın blue suna bakıyoruz.Eğer alınmışsa adam kurtlardadır,ona baskın atıp alabilirsiniz.Eğer varsa kesin zaten :D.Ardından kuşları çarp ile alıp mid çalısına gidiyoruz.Totem varsa kesip kurtlara gidiyoruz,yoksa baskın atıyoruz.Ardından kurtların o tarafı temizleyip b atıyoruz.Eğer canımız varsa adc ye de uğrayabilirisiniz.B attıktan sonra akıncı palasını bitirip ormana geri dönüyoruz.

Tf lerde tanky olacağınızdan dolayı önden savaş başlatabilirsiniz.ADC ye e atıp u atıyoruz.ADC yi takım ile beraber hallettikten sonra gerisi kolay.

Ct jungle yaparken çarpı mümkünse kullanmıyoruz.Çünkü keskingagalarda çok işimize yarıyor.

Gank atarken önce kendimizi gösteriyoruz.F atarlarsa q e atıp yetişiyoruz ve havaya kaldırdığımızdan dolayı skor garanti.Ama eğer adam kaçma yeteneği kullanırsa mümkünse pek koşmayın,zira adamın f si olabilir.F si yoksa girin tabii :D.Adamın f si varken f ile skor alabilirsiniz ama riskli bir seçim.Late game de çok olmasada zayıf kalabiliyoruz.Kanasusamış seçimim o yüzden.


 

 

 

Yorumlar